Фінансова допомомога від міжнародних організацій для українців

Нова допомога від закордонних партнерів.

Пропонуємо ознайомитися щодо фінансової допомоги українцям від Запорізького фонду «Єдність» за підтримки міжнародних організацій.

👉 Рішення приймаються індивідуально, працівники БФ враховують різні життєві обставини, зокрема:

  • втрата житла або його значне руйнування;
  • тяжкий стан здоров’я, інвалідність;
  • самотні мами чи батьки з неповнолітніми дітьми;
  • малозабезпечені сім’ї з неповнолітніми дітьми, новонародженими, а також вагітними та годуючими новонародженими жінками, люди похилого віку.

 👉 В яких регіонах України працює програма?

Звернутися за допомогою можуть мешканці 15 областей України: Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Житомирська, Чернігівська, Київська, Миколаївська, Херсонська, Одеська, Черкаська та Кіровоградська.

💸 Сума допомоги складає 2220 грн на одну особу терміном від 1 до 3 місяців (залежить від області проживання заявника). Максимально допомогу можуть отримувати до 5 членів сім’ї. Виплату буде перераховано на банківський рахунок, зазначений заявником.

 👉 Як подати заявку?

1️ дзвонити за номером 067-105-28-03, БФ працює щодня з 09:00 до 19:00, на лінії можливі затримки.  Якщо заявник проживає на окупованій території, запит можна надіслати заповнивши форму. (https://register.pagulasabi.ee/uk/complaint) Також, під час розмови працівникові необхідно повідомити ІПН заявника, це конфіденційно.

2️⃣ заповнити онлайн-форму (https://register.pagulasabi.ee/uk/register)

 3️ рішення про отримання виплати та очікування платежу. Час обробки заявки 5-10 днів, після підтвердження виплата надійде на банківський рахунок протягом 14 днів. Слідкувати за статусом заявки можна за посиланням (https://register.pagulasabi.ee/uk/status-check)

 

Читайте також: Квартирний калькулятор — як скористатися