Мрія усіх дівчат! Подорожувати з валізами від Barbie

Аксесуари для подорожей, яким би позаздрила сама Barbie

Яскраво-рожеві валізи нової колекції Beis точно не загубляться в дорозі!

Бренд аксесуарів для подорожей Beis пропонує низку дорожніх сумок  у фірмовому рожевому кольорі Барбі. Бренд створив спеціальну квіткову підкладку, натхнену Барбі, у комплекті з мішками для білизни з односторонніми вкладками у вигляді Барбі.

Зручні тревел-набори у яскравому рожевому стилі.

Рожева мрія в Малібу cтала також реальністю!

Платформа для оренди житла Airbnb має унікальну пропозицію для шанувальників культової іграшки-білявки Барбі!

Хто з  нетерпінням чекає на прем’єру фільму з Марго Роббі та Раяном Гослінгом? Поки стрічка ще не з’явилася в кінотеатрах можливо сам будинок Барбі орендувати! Кожен охочий може надіслати бронювання кімнати Кена в Barbie’s DreamHouse. Обрані переможці безкоштовно проживатимуть у рожевому маєтку в Малібу  і зможуть насолодитися всім, що пропонує оновлений будинок на пляжі.

Будинок улюбленої всіма ляльки став доступним!

На гостей маєтку чекають басейн, коні, танцмайданчик просто неба, катання на роликових ковзанах і серфінг, а також неймовірно красивий пляж. Нових мешканців зустріне консьєрж, який проведе екскурсію маєтком, організує харчування і забезпечить комфортне перебування. Архітектори додали кілька штрихів, щоб принести деяку вкрай необхідну «кенергію» до нещодавно відремонтованого знаменитого будинку Malibu DreamHouse. Цей іграшковий рожевий маєток розташований над пляжем з панорамними краєвидами.