Netflix: робота та гранти для українців

 

бонд

Netflix шукає людей зі знанням української в новий регіональний офіс.

Популярний стримінговий сервіс Netflix шукає нових співробітників зі знанням української мови. Вони працюватимуть у Варшавському регіональному офісі.

У компанії хочуть відкрити ще один офіс Netflix CEE у Варшаві, який виконуватиме функції центру для регіону. Оскільки креативність і потенціал місцевої індустрії роблять Варшаву чудовим місцем для базування нашого бізнесу в усій Центральній і Східній Європі.

Представництво Netflix у Польщі було відкрито 2016 року, і сервіс почав випускати озвучку для фільмів і серіалів румунською, чеською, угорською та хорватською. З 1 жовтня 2021 року компанія офіційно локалізувала сервіс в Україні. Також Східна Європа стала стратегічним виробничим центром для міжнародних шоу. Тут знімали такі великі проєкти, як «Евакуація 2» і перший сезон «Тінь і кістка».

Зараз Netflix шукає менеджерів з маркетингу виробництва, соціального маркетингу та маркетингу.

Нагадаємо, Netflix також підтримає  українських кінематографістів стипендіями в розмірі 1 тис. євро. Команія разом із House of Europe та Українською кіноакадемією підтримають українських кінематографістів стипендіями та проведуть освітні заходи з міжнародними експертами, розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він також зазначив, що заявку на участь кандидати вже можуть подати на сайтах House of Europe та Української кіноакадемії.