Розмаїття України у зйомках Chance for Traveller

Дидковская

Поринаємо у фотоархів Сhance for Traveller.

Для нас українська Земля безмежно дорога, бо на ній є той маленький клаптик, де ми робили перші кроки, де ми відкривали для себе навколишній світ. Там ми вперше усвідомили самих себе й відчули гордість від того, до якої величної нації належимо. І тому образ дому, де б ми не були, скрізь супроводжує нас. У складний час українці ще більше об’єдналися, щоб повернути спокій і затишок до улюбленої Батьківщини. І з настанням нового сезону пропонуємо згадати локації в Україні, які несамовито хвилюють, викликають гордість і стали улюбленими об’єктами для зйомок героїнь Chance for Traveller.

Київське Дніпро

Лана Кауфман

Київське Дніпро у фотосесії Лани Кауфман та Максима Звонова

Політичний, соціально-економічний, транспортний та освітньо-науковий центр країни – Київ. Це одне з найстаріших слов’янських міст, яке є складовою світової цивілізації. Прогулянка по синьоокому Дніпру, якою скористалися подружжя Лана Кауфман та Максим Звонов – одна з найцікавіших розваг у столиці. Річка протікає більш ніж 2, 200 кілометрів через три країни й об’єднує Чорне та Балтійське море. Назва річки «Дніпро» вперше згадується в літературних пам’ятках першої половини IV століття нашої ери. Походить від давньосхідноіранського «велика ріка». Давні греки називали Дніпро Борисфеном, що означає «той, що тече з Півночі», предки українців, давні східні слов’яни – Славутичем («син слави»).

Пропонуємо подивитися фотовояж по Дніпру з Ланою Кауфман та Максима Звонова 

 

Київська область 

Квітуче Витачів (Київська область) у фотоісторії Анни Буткевич

Окрім ділової столиці в Україні є багато гарних місць, куди варто гайнути на вихідні. Атмосфера Вітачіва дозволяє поринути у часи, коли на українській землі ще правили князі. Пам’ятаєте рядки Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий»? Так от, на них Кобзаря надихнуло саме село Вітачів! Там завжди панує особлива атмосфера минулого. Панорамні схили цього селища вважаються одними із найкращих на дніпровських берегах. Саме тому тут відбувається паломництво любителів природних пейзажів і тисячолітньої історії. Вздовж крутих схилів, які ведуть до решток стародавнього поселення, де тепер розташувалася невелика дерев’яна каплиця. Анна Буткевич також вирішила не оминути краєвиди біля головної річки України для гарного фотосету, який варто робити ще до сходу сонця або дочекатися заходу.

Пропонуємо подивитися фотоісторію з квіткового селища Вітачова з Анною Буткевич 

 

Сонячна Херсонська область

Кавуновий Херсон у фотоісторії Марини Ярославської

Історія хороброго українського міста Херсон розпочалася ще у мідну епоху. На території місцевої фортеці, археологи відкрили скіфські поховання IV—III ст. до н.е. З цього часу сонячна область стала однією з важливих намистин на діадемі всієї України. Саме там розташовані  найбільші природні об’єкти усієї Європи – Олешківські піски та піщана коса Арабатська стрілка, а також найоб’ємніші в країні запаси прісної води у Каховському водосховищі. Область не лише асоціювалася із відпочинком на Чорному та Азовському морі (понад 450 км берегової лінії), а також зі знаменитими соковитими скарбами – кавунами. Ці смаколики природи навіть експортувалися до Великої Британії! Сорти «Голд сік» та «Касперіта» хоробро перепливали Ла-Манш, щоб потім опинитися на тарілках вибагливих англійців та нагадати про велич української щедрої природи.

До вашої уваги повна версія travel story з Херсонщини від Марини Ярославської 

 

Музей просто неба у Пирогові

Старовинна українська архітектура у фотоісторії Марії Дідковської

Яким був побут наших предків? Як вони любили декорувати свої садки та оздоблювати кімнати затишних будиночків під стріхою? Придбати квиток і поринути на багато сторіч назад – можливо у цьому найбільшому етнографічному музеї просто неба. Вітряки, млини, таверни та амбари – Марія Дідковська разом зі знімальною групою Chance for Traveller зафільмували найцікавіші об’єкти. Також це місце одне з найпопулярніших для святкування весіль. На території музею багато церков, які зображають культуру різних регіонів України і молодята можуть обрати одну з них.

До вашої уваги travel-бліц улюблених місць в Україні від Марії Дідковської 

 

Одеса

Туристична Одеса у фотоісторії Аделі Ісламгулової

Античні греки вважали, що Чорне море не полюбляє чужинців. Однак той, хто хоча б раз купався в його освіжаюче-солоних хвилях – буде зовсім інакшої думки. Особливо якщо також завітає до Одеси. Місто пахне акаціями, чекає на гостей у гостинних маленьких двориках Молдованки та частує смачнючими морепродуктами на Привозі. Колись на місці сьогоднішньої Одеси розташовувалося давньогрецьке поселення, потім тут жили кримські татари. Їх змінили турки-османи, що заснували фортецю Хаджибей.  А сьогодні це одне з наймодніших міст сучасної України. Ніколи не здогадаєшся, що станеться, коли тебе закружляє динамічний вирій подій: вечірки до самого ранку, аперолі на затишних терасах та святкові заходи. Додайте до цього міксу ще і неперевершений гумор одеситів — це все дійсно незабутній коктейль! М’який клімат, безліч піщаних пляжів і тепле море щорічно привертають тисячі туристів до міста, який давно і заслужено носить титул “Південної Пальміри”.

Пропонуємо подивитися  морську фотоісторію Аделі Ісламгулової з Одеси

 

Читайте також: Онлайн-карти країн, які наразі прийняли найбільше українців