fbpx

Уперше за 18 років! «Укрзалізниці» запускає новий потяг до Варшави

 

Маршрут буде організовано через станцію Рава-Руська

З 15 жовтня запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Уперше за 18 років між містами почнуть курсувати поїзди. Маршрут буде організовано через станцію Рава-Руська.

Зазначається, що наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська, що на Львівщині. Тут пасажири здійснюватимуть зручну пересадку з поїзда української ширини колії — 1520мм на поїзд європейської колії — 1435мм і зворотно.

В УЗ також відмітили, що розклад руху поїздів охоплює залізничне сполученням з Варшавою та Любліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву. При цьому пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові.

Також «Укрзалізниця» запускає власний мобільний застосунок для продажу квитків та інформування пасажирів. У новому застосунку користувачі зможуть:

  • придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні;
  • повернути квитки;
  • отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда;
  • знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень;
  • отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.

Застосунок вже доступний для завантаження в AppStore та Google Play Market.

«УЗ» є прямим продавцем квитків через застосунок, тому будь-які додаткові комісії при оплаті будуть відсутні. Пасажири зможуть оплатити квитки безпосередньо в мобільному застосунку цифровою карткою Apple Pay, Google Pay, або ж можна ввести дані банківської картки та зберегти їх у застосунку для оплат.

«Запуск власного застосунка «Укрзалізниці» допоможе нам залишатися на зв’язку з пасажирами та якомога оперативніше й ефективніше інформувати про зміни в рейсах, оновлення графіків, нові маршрути та сервіси», – зазначає голова правління «УЗ» Олександр Камишін.

Наступним етапом диджиталізації компанії стане розробка нового сайту, єдиного порталу бортових послуг та розвиток онлайн-замовлення звичних залізничних сервісів: перевезення авто у вагоні, послуг вокзальних портерів, пошуку загублених речей, бронювання лаунжу та ін.

Читайте також: До наступного року українці можуть не обмінювати водійські права у Польщі

>