Міжнародний маршрут від «Укрзалізниці»

Київ

«Укрзалізниця» заявила про запуск з 5 листопада залізничних рейсів за маршрутом № 351/352 Київ – Кишинів.

Потяг вирушатиме з Києва о 17:02 та прибуватиме до столиці Молдови о 10:38. Зворотніій рейс відправлятиметься о 17:45 та прибуватиме до Києва об 11:48.

Зазначимо, що маршрутом курсуватимуть потяги розписані українськими митцями, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт на потужностях АТ УЗ під час війни та облаштовані за новими стандартами екіпірування. Кожен із 7 вагонів потяга присвячено тимчасово окупованій (на момент старту проєкту) території України та подвигам українців, які чинять опір окупантам.

Також «Укрзалізниця» запускає власний мобільний застосунок для продажу квитків та інформування пасажирів. У новому застосунку користувачі зможуть:

  • придбати квитки на всі поїзди далекого сполучення по Україні;
  • повернути квитки;
  • отримувати сповіщення про рейс та колію прибуття/відправлення поїзда;
  • знайти необхідний рейс та відповіді на поширені запитання щодо перевезень;
  • отримати доступ до особистого кабінету зі збереженням історії рейсів та даних пасажирів для швидких повторних замовлень.

Застосунок вже доступний для завантаження в AppStore та Google Play Market.

«УЗ» є прямим продавцем квитків через застосунок, тому будь-які додаткові комісії при оплаті будуть відсутні. Пасажири зможуть оплатити квитки безпосередньо в мобільному застосунку цифровою карткою Apple Pay, Google Pay, або ж можна ввести дані банківської картки та зберегти їх у застосунку для оплат.

«Запуск власного застосунка «Укрзалізниці» допоможе нам залишатися на зв’язку з пасажирами та якомога оперативніше й ефективніше інформувати про зміни в рейсах, оновлення графіків, нові маршрути та сервіси», – зазначає голова правління «УЗ» Олександр Камишін.

Наступним етапом диджиталізації компанії стане розробка нового сайту, єдиного порталу бортових послуг та розвиток онлайн-замовлення звичних залізничних сервісів: перевезення авто у вагоні, послуг вокзальних портерів, пошуку загублених речей, бронювання лаунжу та ін.

Читайте також: До наступного року українці можуть не обмінювати водійські права у Польщі