Таїланд планує ввести ще один туристичний податок

Минулого року до Таїланду прибуло 11,8 млн туристів, тоді як до пандемії щорічно приїжджало близько 40 млн.

З червня Таїланд хоче стягувати новий туристичний збір у розмірі $9 з мандрівників, які прибувають на літаках.

Збір буде одноразовим та стягуватиметься з авіапасажирів після прибуття до країни. Міністр туризму Таїланду Пхіпхат Ратчакітпракарн заявив, що зібрані кошти будуть направлені на допомогу туристам, які постраждали внаслідок нещасних випадків, а також на розвиток туристичних напрямків. З іноземців, які мають дозвіл на роботу та прикордонний пропуск, податок стягуватись не буде.

Запровадити туристичний податок запропонували ще минулого року, тепер же профільне міністерство остаточно погодило суму та метод збору податку. Пропозицію має ще затвердити Кабінет Міністрів Таїланду.

Bлада Таїланду вирішила посилити деякі обмеження на в’їзд для іноземних мандрівників. Зокрема, була запроваджена вимога щодо обов’язкової перевірки сертифікатів вакцинації перед в’їздом в країну. Однак, як повідомляє Reuters, місцева влада вирішила відмовитись від нових правил, всього через один день після їх запровадження.

Міністр охорони здоров’я Таїланду Анутін Чарнвіракул заявив, що перевірка доказів вакцинації була незручною для мандрівників, тому група експертів у галузі охорони здоров’я погодилась скасувати нове правило. Крім того, подорожувати зможуть також нещеплені мандрівники, без обов’язкового проходження ПЛР-тесту.

Карантинні обмеження вирішили посилити напередодні відновлення перельотів з Китаю, де різко зросла кількість нових випадків Covid-19. Проте за словами тайської влади, імунізація та вакцинація в Китаї та інших країнах знаходиться на достатньому рівні, що дозволяє не вводити обмеження.

Водночас Таїланд як і раніше вимагатиме від іноземців надати підтвердження наявності медичного страхування від COVID-19, якщо для їх наступного пункту призначення потрібен ПЛР-тест.

Читайте еще: Cамые безопасные страны для путешествий