Відпочинок від Loro Piana та La Reserve a la Plage в Сен-Тропе

La Réserve Saint Tropez — запрошує вас!

Пляж La Réserve у Сен-Тропі поєднався з італійським брендом модного одягу класу люкс Loro Piana, щоб запропонувати ексклюзивний досвід для вимогливих відпочиваючих цього літа.

Ця унікальна співпраця привнесе італійську елегантність у знаменитий пляжний клуб, а у пляжному бутіку буде представлена ​​колекція виробів Loro Piana, зроблена на замовлення. Крім того, Loro Piana привнесла свій особливий штрих, персоналізувавши шезлонги, парасольки та подушки для створення розкішної та вишуканої атмосфери.

Зона загару від Loro Piana

La Réserve à la Plage давно відомий своєю шикарною атмосферою та обраною клієнтурою. Завдяки співпраці з Loro Piana, італійським брендом елітного одягу, відомим своїми якісними тканинами та винятковою майстерністю, пляжний клуб ще більше підвищує свій ексклюзивний статус.

Бутик Loro Piana на пляжі Plage de la Réserve у Сен-Тропе

У новій колекції Loro Piana «Resort 2023» представлені унікальні речі, спеціально розроблені для La Réserve a la Plage. Фірмові візерунки та кольори Loro Piana були ретельно інтегровані в одяг та аксесуари, створюючи ідеальне злиття італійської елегантності та вишуканої атмосфери Сен-Тропе. Відпочиваючі зможуть придбати ці ексклюзивні речі прямо в пляжному бутіку, що дозволить їм прикрасити себе чудовим одягом Loro Piana, насолоджуючись пляжними насолодами.

Зона релаксу

Читайте також: Wow! На Ібіці відбувається pop-up українських дизайнерів