Улюблений ретрит Вікторію Бекхем у Lanserhof Tegernsee

Центр спеціалізується на програмах детокс доктора Франца Майєра.

 

Знаменита британська співачка і модельєрка Вікторія Бекхем сьогодні, 17 квітня, святкує ювілей — їй виповнилося 50 років. У це важко повірити, оскільки бізнесвумен виглядає надзвичайно! Однак CFT знає секрет учасниці гурту Spice Girls. 

Зірка любить іноді їхати від своєї великої родини. Так вона провела тиждень наодинці із собою, зі своїми думками та «філософією доктора Майєра». Для ретриту та детоксу дизайнерка обрала Lanserhof Tegernsee у Мюнхені, де згідно з їхньою офіційною сторінкою в інтернеті, понад 30 років встановлено стандарти сучасної медицини на основі філософії Франца Майєра. В основі переконань німецького лікаря, який помер у 1965 році, лежить ідея про те, що погане харчування є причиною більшості сучасних захворювань та проблем зі здоров’ям, і найважливіший шлях до хорошого здоров’я лежить через кишечник.

Вартість тижня перебування в Lanserhof Tegernsee стартує від 5000 євро.

Схоже, Вікторії змогли догодити у всьому. «Мій перший день у Lanserhof Tegernsee. Номери неймовірні. Я чекала швидше на палату, ніж звичний готельний сьют», — написала на своїй сторінці в Instagram Бекхем. Знаменитість похвалилася і водою, яку пропонують кожному відвідувачу. «Вода повного місяця» — вода, яку збирають поруч із Мюнхеном лише під час повного місяця. «Виявляється вона має неймовірну силу і робить шкіру ідеальною. Що я тепер робитиму без неї, коли втечу з Німеччини?», — запитала Вікі в Stories.