Як замовити безкоштовний квиток Flixbus з Румунії або Польщі для українців

Приватні компанії продовжують допомагати українцям, які тимчасово вимушені виїхати з країни.

Один із найбільших європейських автобусних перевізників FlixBus пропонує безоплатні квитки із Перемишля та Жешува для громадян України.

Для отримання квитка необхідно надіслати запит на електронну пошту service@flixbus.com.ua. Запит має містити всю наведену нижче інформацію:

    • назва електронного листа: УКРАЇНА (обов’язково для розгляду запиту!)
    • місто відправлення (Перемишль / Жешув) – місто прибуття, дата та час відправлення, рейси слід перевіряти на нашому сайті www.flixbus.ua;
    • ім’я та прізвище
    • номер телефону
    • адреса електронної пошти (ДУЖЕ ВАЖЛИВО: квиток буде надіслано на вказану адресу)

Після надсилання електронного листа на вищезгадану поштову скриньку ви можете отримати автоматичну відповідь – проігноруйте її та дочекайтеся зв’язку з консультантом.

Команда обслуговування клієнтів FlixBus оброблятиме запити з найвищим пріоритетом, однак у разі великого обсягу запитів, в компанії просять поставитись з розумінням – очікування квитка може зайняти до кількох годин.

За таким алгоритмом можна замовити і квиток до Бухареста. Консультант у чаті допоможе забронювати безкоштовний квиток. Також можна оформити квиток електронною поштою, як це зробити читайте ось тут.

Також безкоштовні квитки на потяги з Кошице в Прагу для громадян України пропонує чеська транспортна компанія Leo Express.

С 1 марта автобусный перевозчик Flixbus предлагает бесплатные билеты для украинцев на рейсы из Бухареста в страны ЕС.

Как оформить билет? Перейдите на страницу «Справка» на сайте flixbus.ua. Нажмите на зеленую кнопку «Чат со специалистом» в правом нижнем углу. Введите свое имя, фамилию, электронную почту, выберите категорию «Ваучеры» и любую подкатегорию. Консультант в чате поможет забронировать бесплатный билет. Также можно оформить билет по электронной почте, как это сделать читайте вот здесь.

Напомним также, что перевозчик предлагает бесплатные билеты для украинцев на рейсы ещё из двух городов – Перемышля и Жешува. Оформить можно по алгоритму описанному выше.

Читайте также: Як Нідерланди допомагають шукачам притулку з України