У якому венеційському ресторані можна зустріти Джорджа та Амаль Клуні?

Джордж Клуні святкує свій 63-й день народження!

Кар’єра Клуні розпочалася з серіалу “Швидка допомога”, де він виступив в ролі Дуга Росса. Наступним його дебютом став фільм “Від заходу до світанку”. Також Клуні досяг успіху як режисер, продюсер і сценарист з такими роботами, як “Добраніч, та нехай щастить” та “Березневі іди”.

Однак ми знаємо, що не менш захоплюючим було його особисте життя! Про обійми з ним мріяло багато дівчат, однак він здивував усіх своїм вибором! Амаль Аламуддін і Джордж Клуні познайомилися на вечірці і разом уже майже 10 років. Уперше вони зустрілися у 2013 році, проговоривши увесь вечір. Потім їхнє спілкування обмежилося електронною поштою і Джордж зрозумів – це точно щось більше, ніж чергова інтрижка. Їхнє перше побачення супроводжували 50 папараці.

«Я зустрілася із Джорджем, коли мені було 35 років. Тоді я вже змирилася із думкою, що буду старою дівою. Ми ховалися у лондонській квартирі і я вирішила: що б не було далі, я не хочу бути ні з ким іншим», — пригадувала Амаль.

 

Улюблений заклад багатьох зірок

Тепер пара між зйомками і судовими процесами багато подорожує. Черговими зірковими гостями італійського ресторану Da Ivo у Венеції, відкритого 1977 року, стали Джордж та Амаль Клуні. Папараці зробили кілька фотографій знаменитої пари біля входу до закладу, який можливий лише за допомогою гондоли або водного таксі.

З кінця 2005 року рестораном керує Джованні Фракассі, який багато років є його директором та намагається підтримувати традиції попереднього власника. Меню із сезонністю постійно коригується. Список вин відібраний особисто Джованні, де пропонується понад 150 найменувань. За столиками Da Ivo свого часу можна було зустріти Елтона Джона, Метта Деймона, Х’ю Гранта, Стінга, Тома Круза та Кеті Холмс, Харрісона Форда та багатьох інших.

Цінова політика ресторану досить висока: палтус з картоплею €47, €47, морський окунь €50, спрути у власному чорному соку по-венеціанськи €40.

Антіпасті із меню ресторану

Читайте також: ДЖОРДЖ И АМАЛЬ КЛУНІ ПОПІКЛУВАЛИСЯ ПРО ГАРНИЙ НАСТРІЙ ПАССАЖИРІВ АВІАРЕЙСА НЬЮ-ЙОРК –ЛОНДОН