— 95% знижки для українців на авіаквитки до Фінляндії

Фінляндію вважають однією з найщасливіших країн світу.

Авіакомпанія Finnair пропонує великі знижки на авіаквитки до Фінляндії з вильотом із Польщі, Чехії або Угорщини для українських біженців.

Як отримати знижку?

Щоб отримати знижку на квиток, потрібно використати промокод UKRAINE95 при оформленні квитка на сайті finnair.com – він діятиме на дати вильотів до 28 лютого 2023 року.

Середня вартість квитка до Фіндяндії із Польщі, Чехії або Угорщини складає – 100-150 євро. Таким чином, зі знижкою вартість квитків складатиме 5-8 євро без врахування зборів.

Відзначається, що окремо до вартості квитків будуть додані аеропортові та інші збори. Зараз українці можуть в’їхати з країн Шенгенської зони до Фінляндії без паспорта, але з іншим документом, що посвідчує особу, наприклад, зі свідоцтвом про народження.

«Ми підтримуємо людей, які вимушені виїхати з України, знижкою 95% на чисті тарифи на квитки в один бік із Варшави (крім рейсу AY1144), Кракова, Будапешта та Праги до Гельсінкі», – йдеться у повідомленні Finnair.

Фінляндія — країна білих ночей і північних сяйв, безкраїх лісів і сотень тисяч блакитних озер, безлічі мальовничих островів і неосяжних сніжних просторів Лапландії, відома багатьом як батьківщина Санти. Вона лежить далеко від популярних туристичних маршрутів і не розпещена увагою туриста. Але в цьому приховано її чарівність. Фінляндія абсолютно справжня — від природи до людей на вулицях.

Пропозиція діятиме до 28 лютого 2023 року.