Bottega Veneta відкриває школу саморобного виробництва

Bottega Veneta оголосила про новий проект

Bottega Veneta відкриває школу саморобного виробництва для збереження традиційних технік і ремісництва регіону.

Bottega Veneta’s Accademia Labor et Ingenium — ця школа прийматиме 50 учнів на рік із гарантією працевлаштування після закінчення програми. Уроки проводитимуть п’ять майстрів Bottega Veneta, а академія також забезпечуватиме наставництво, обмін знаннями та вміннями між ремісниками. Такі школи, щоб зберегти наші традиції, відновити майже забуті вміння та вшанувати  майстрів.

Це не вперше, коли бренд звеличує історичне минуле. Наприклад знагоди китайського Нового року бренд Bottega Veneta розмістив інсталяцію на Великій Китайській стіні. На ній можна було побачити не тільки назву й логотип італійського модного Дому, а й символи 新春快乐, що означає «З Новим роком». Інсталяція була виготовлена у фірмовому зеленому кольорі Bottega Veneta, а також у помаранчевому відтінку, що символізує удачу в Китаї. Тоді лейбл зробив пожертву на поточний ремонт та обслуговування східної цитаделі Великої Китайської стіни, відомої як «Шанхайський перевал».

Інсталяція на Великій Китайській стіні — ще один приклад експериментального підходу Bottega Veneta до маркетингу.

За останній рік бренд активно інвестував у зовнішню рекламу, наприклад, на дахах біля аеропорту LAX у Лос-Анджелесі, щоб пасажири могли бачити банер на етапі злету й приземлення літака.