Діамантове сяйво: тревел колекція від Rimowa & Tiffany

Вишукана колекція від RIMOWA x Tiffany

Капсульна колекція RIMOWA x Tiffany обмеженої серії поєднує в собі риси двох культових брендів — це баланс сміливого дизайну, натхненого діамантами, неперевершених матеріалів та бездоганне втілення легендарної майстерності обох будинків.

Капсульна колекція лімітованої серії з новою технікою полірування відображає унікальні грані діаманта – шану легендарним прикрасам Tiffany & Co. Колекція, створена з фірмового алюмінію та полікарбонату RIMOWA, також включає культовий футляр Tiffany Blue® з обробкою з м’якої шкіри.

 

RIMOWA x Tiffany

Jewelry case має три внутрішні рівні зі шкіряними ремінцями фіксаторами для прикрас, дзеркало на внутрішній стороні кришки та срібну табличку, на якій можна зробити гравіювання тим самим персоналізувати кейс.

RIMOWA x Tiffany

Також Rimowa адаптувала свою модель кейсу спеціально для ювелірних виробів, який оснащений шістьма незнімними внутрішніми відділеннями для ювелірних виробів і виконаний у фірмовому кольорі Tiffany. Дорожня колекція випущена обмеженим тиражем та доступна у флагманському магазині Tiffany & Co. на П’ятій авеню.

RIMOWA x Tiffany

Читайте також: 150 мільйонів квітів! Відкриття Dubai Miracle у Дубай