Куди піти та де поснідати у Італії: рекомендації Каті Сільченко

Катя Сильченко

Іменинниця тижня чарівна Катя Сільченко

Дизайнер одягу, засновниця бренду COAT Катя Сільченко одного разу розповіла журналу Chance про подорож Італією і святковий привід можливість ще раз згадати цю подорож.

Я прихильник того, що проблеми треба вирішувати на місці. Я вкладаю в це максимум енергії, а їхати в подорож потрібно для того, щоб обнулитися і надихнутися на нові відкриття.

Деколи мені не потрібен цілий світ – мені достатньо лише Італії (сміється — прим. ред.) Тому що я бувала в Італії, мабуть, разів п’ятдесят за своє життя, але, наприклад, так і не дісталася півдня. Я постійно досліджую нові місця на північ від центру і як і раніше бачу щось нове. Італія у мене асоціюється з гарним життям, з умінням побудувати гарний будинок, гарний одяг, гарні меблі. Для мене як для естета це дуже важливо.

Катя Сильченко

Катя Сільченко

Щороку в Форте-дей-Мармі ми винаймаємо будинок, і це ідеально, якщо у вас велика родина і багато родичів. Адже правду кажуть, що, якщо ти хочеш дізнатися скільки в тебе насправді родичів, купи будинок біля моря (посміхається — прим. ред.). Ось у цьому випадку активізуються всі наші друзі та близькі, і я вважаю, що це круто. Є пара готелів, але часто ціна зовсім не відповідає якості, тому я радити їх вам не буду.

Форте-деи-Марми

Форте-дей-Мармі

Ми звикли, що на сніданок моя мати їде на ринок і купує багато фруктів. А якщо не хочеться нічого готувати та вигадувати, ми йдемо снідати у Sana Mente – у них дуже смачні тости із сьомгою та авокадо.

Sana Mente

Продовжуючи італійську подорож, варто заглянути до П’єтрасанти. Це містечко не залишить байдужим жодної людини. Там дуже багато локацій сучасного мистецтва, галерей та арт-об’єктів, які представлені на центральній площі, і щороку можна побачити нові експозиції. Наприклад, центральна пішохідна вулиця цього року була прикрашена дощечками, на яких написані імена пар, що мешкають у цьому місті, – це дуже романтично.

Для мене всі міста Італії настільки різні, що я не перестаю дивуватись цій країні. Наприклад, місто Версилія, яке знаходиться за 15 хвилин їзди від Форте-деї-Мармі, нагадує мені Іспанію, а Генуя – місто, зустрічі з яким я так чекала, – перевершило всі мої очікування: виявилося все глибшим, складнішим і цікавішим, ніж я собі уявляла портове місто.

Пьетрасанта

Пьетрасанта

Я маю улюблене місце під назвою Gilda. Мені дуже подобається господиня цього закладу та гості, які приходять. Я обожнюю Форте-деі-Мармі наприкінці травня та на початку червня, бо там цвітуть кущі і таке відчуття, що все місто просякнуте якимись легкими та дуже приємними запахами.

Тут ти не потребуєш жодного транспорту, крім велосипеда. Адже активне життя – чудове! Це корисно для здоров’я і паралельно занурює тебе у дитинство. А ще мені подобається, що моя дитина теж їздить велосипедом. І уявіть: 7–10 людей, люди сім’ями сідають на велосипеди та величезним натовпом їдуть до ресторану. Після такої прогулянки та смачної вечері відчуваєш, наскільки чудовим може бути життя!

Дизайнерка з родиною

Дизайнерка з родиною

Читайте також: Кино вокруг нас: гид Виктории Белой по Шотландии