Золотава Австралія у серіалі «Далекі пагорби» з Ніколь Кідман та Г’ю Джекманом

Епічна драма База Лурмана із захопливими пейзажами Австралії та потужним соціальним наративом.

Через п’ятнадцять років після виходу фільму «Австралія» — захопливої історії База Лурмана про кохання та війну на тлі австралійських пейзажів з Ніколь Кідман і Г’ю Джекманом — режисер повертається з новим мінісеріалом на основі фільму під назвою «Далекі пагорби».

Серіал «Далекі пагорби» називають переосмисленням фільму, який вийшов у 2000 році. Режисер трансформує епічний фільм у мінісеріал, запросивши на ролі блискучий дует з оригінального фільму — Ніколь Кідман та Г’ю Джекмана. Тож незадовго до початку Другої світової війни леді Сара Ешлі, англійська аристократка, приїздить до Австралії, щоб змусити свого чоловіка продати його ранчо Faraway Downs. Однак після вбивства чоловіка леді Сара залишається одна та вимушена заручитися допомогою місцевого погонича худоби, щоб захистити власність. Усе це показано в серіалі очима Нулли, дитини корінного населення Австралії, яку леді Сара вважає своєю.

«Далекі пагорби» виходять на Hulu 26 листопада.

Основна відмінність полягає в тому, що серіал містить додаткові кадри з фільму, зокрема й альтернативне закінчення. Ідея перезняти та серіалізувати «Австралію» спала на думку режисера, коли він почав працювати над фільмом про Елвіса Преслі. Однак виробництво було призупинено через пандемію — і він передивлявся плівку, зняту для «Австралії» ще в 2007 році і вирішив повертати до життя стрічку у вигляді серіалу. Над серіалом він працює з командою, яка була поруч під час створення «Австралії» — зокрема, оператор Менді Вокер і художниця з костюмів Кетрін Мартін, дружина режисера.

Акторський склад охоплює Ніколь Кідман, Г’ю Джекмана, Брайана Брауна (у ролі Кінга Карні), Брендона Волтерса (у ролі Налли) та Бена Мендельсона (у ролі капітана Даттона).

Костюми заслуговують окрему увагу. У 2008 році у фільмі «Австралія» вона вдалася до історизму та відтворила те, як одягалися австралійці, зокрема і ті, що жили та працювали на ранчо, у 30-40 роки минулого століття. У серіалі «Далекі пагорби» костюми близьки до стилю оригінального фільму, проте з відтінком розкоши та з використанням сучасних тканин.