Дитяча кімната принцеси Діани відкрита для мандрівників!

The front of Althorp house, seat of Earl Spencer and childhood home of Diana Princess of Wales, Northamptonshire, England, UK

Маєток, де провела дитячі роки леді Ді.

1 липня 1961-го, 63 роки тому, народилася Діана Спенсер — перша дружина Чарльза III — старшого сина Її Величності Єлизавети ІІ. Однак вона затьмарить навіть майбутнього спадкоємця престолу і стала справжньою королевою сердець.

Дитинство відклало величезний відбиток на становлення принцеси та її долю. Тим цікавіше побачити де проводила дозвілля, грала та мріяла маленька Ді. Сімейний маєток Althorp в Нортгемптонширі, де принцеса жила з Чарльзом до весілля, налічує 30 спалень і кілька містких обідніх кімнат, які можуть зібрати понад 100 осіб. Влаштувати невелику вечірку в одній із їдалень можна за 250 тисяч доларів, за умови, що вона закінчиться до 18:00. Як згадувалося раніше, оренда спальні Діани коштуватиме близько 40 тисяч доларів.

The rear of Althorp house, seat of Earl Spencer and childhood home of Diana Princess of Wales, Northamptonshire, England, UK

Садиба вперше відкрилася для відвідувачів через рік після загибелі принцеси Діани 1998 року. Тепер щороку в липні та серпні на території проходять екскурсії садом, стайнями та самою резиденцією. Також є можливість проведення весіль, званих обідів та світських заходів в одній з п’яти відкритих кімнат маєтку, а саме: у картинній галереї, великій кімнаті, салуні, парадній їдальні та в кімнаті «Мальборо».

Архівне фото кімнати принцеси

Зароблені кошти буде перераховано на рахунок Міжнародного благодійного фонду Whole Child International, заснованого у 2004 році. Його діяльність сконцентрована на допомозі дітям-сиротам. Нагадаємо, що принцеса Діана активно займалася благодійністю, за що, зокрема, вона і була улюбленицею народу.

Untitled-1

Завдяки невимушеній елегантності та фотогенічності Діана незрідка перетворювала пересічні світлини папараці на шедеври, гідні прикрашати обкладинки глянцевих журналів.

Читайте також: Tudor, Севілья, спекотні панорами: згадуємо як родина Бекхемів відпочиває у Іспанії