Донецьк, Маріуполь, Сімферополь — свічки присвячені тимчасово окупованим містам

INRO та UNITED24 презентували колекцію свічок, присвячену тимчасово окупованим містам.

Парфумерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24  презентували колекцію свічок. Вона присвячена містам України, які знаходяться в тимчасовій окупації: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю. Прибуток з продажу перекажуть через UNITED24 на відбудову України. 

 

Свічка «Донецьк» пахне донецькими трояндами, у «Луганська» насичений аромат з деревно-трав’яними нотами. «Мелітополь» — з ароматом черешні, «Сімферополь» — морського узбережжя та кипарису. Свічка «Енергодар» має пряний аромат, а свічка «Маріуполь» поєднала у собі запах сталі й моря.

У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва.

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку — «Донбас Арена», в Енергодарі — Запорізька АЕС, у Мелітополі — Арка визволителів, у Луганську — Соборна мечеть, у Сімферополі — Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі — Донецький академічний обласний драматичний театр. 

Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на виробах.

Ціна однієї свічки — 1000 грн. При замовленні за кордон на сайті можна обрати міжнародне доставлення. Прибуток з продажу благодійних свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України. 

З нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій!

Читайте також: У Німеччині створили додаток для українців