Улюблені пентхауси та будинку актора у Франції, Венеції та La

депп

За свою довгу кар’єру Депп любив часто міняти акторські амплуа та місця проживання.

Він американський актор, режисер, музикант, сценарист та продюсер. Найбільшу популярність йому принесли ролі в таких відомих картинах, як «Едвард Руки-ножиці», «Сонна Лощина», «Чарлі та шоколадна фабрика», «Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт», «Аліса в Країні чудес», а також легендарний образ капітана Джека Горобця у серії фільмів «Пірати Карибського моря».

Здобувши світове визнання, Джонні захопила ще одна пристрасть — він почав активно купувати нерухомість у різних кінцях світу, перебудовувати її під свої екстравагантні уподобання. У результаті він придбав маєток поряд з курортом Сен-Тропе, будинок у Венеції, п’ять пентхаусів у Лос-Анджелесі та навіть особисті острови у Греції та на Багамах. І хоча через довгі судові позови з колишньою дружиною актрисою Ембер Херд частину своєї нерухомості він виставив на продаж, Chance for Traveller не втрачає можливості згадати кілька перлин його колекції нерухомості.

Прованс, Франція

Усередині будинку розташовані п’ять спалень, три ванні кімнати, а також художня студія, де Депп займався живописом. Винний льох оформлений у дусі «Піратів Карибського моря».

У кам’яному будинку ХІХ століття зірка піратської саги кілька років щасливо жив зі своїм першим великим коханням Ванессою Параді. Щоб зробити там повну реконструкцію парочці, довелося викласти відразу кілька мільйонів доларів. Усі будівельні роботи проходили під керівництвом самого Деппа. Величезна територія в 15 гектарів має у своєму розпорядженні каплицю, бар-ресторан, будинок для персоналу, гараж, мисливський будиночок, ігровий зал, фітнес-центр, професійну кухню. Крім цього там знаходяться два басейни та невеликий скейт-парк.

 

Лос-Анджелес, США

депп

Свого часу зірка купив відразу три пентхауси і створив свій величезний простір із 1000 квадратних метрів житлової площі з 9 спальнями.

У комплекті з індивідуальним дизайном, звичайно: соковиті кольори, помітні візерунки, достаток графічних патернів у поєднанні з колекцією картин, які прикрашають практично всі стіни будинку. Яскрава пам’ятка будинку – стіна в головній обідній зоні, розписана знаменитим бразильським художником Osgemeos. За задумом зірки в лофті також виділено окреме місце для творчої студії, а також терасі для відпочинку, яка включає оглядовий майданчик, басейн, СПА, вуличний камін і фітнес-зал.

 

LITTLE HALLS POND CAY, БАГАМИ

Джонні знайшов своє «місце сили» ще 2003 р., коли знімався у знаменитій кіноепопеї «Пірати Карибського моря».

Отримавши гонорар, він придбав острів за 3,6 млн. доларів США. На той час це було дике місце без будь-якої інфраструктури. Зірка не залишила це питання поза увагою, і незабаром там з’явився будинок із сучасним обладнанням. Актор приїжджає в це місце, коли втомлюється від нескінченних зйомок, і йому потрібна перезарядка. Острів має кілька пляжів, кожен з них Депп назвав на честь якоїсь близької людини. Наприклад, на Little Halls Pond Cay є пляжі, названі на честь його дітей – дочки Лілі-Роуз та сина Джека. На острові також відбулася церемонія одруження з його колишньою дружиною Ембер Херд.

 

Венеція, Італія

Історичний палаццо Донна на Великому каналі Депп придбав ще під час зйомок фільму «Турист» із Анджеліною Джолі.

Тоді йому це коштувало приблизно $10,8 млн. Під час купівлі будинок знаходився в наполовину зруйнованому вигляді, в ньому проводилися ремонтні роботи. Однак через шість років будинок знову перетворився на одну з місцевих перлин завдяки мільйонам вкладених коштів у ремонт. Загальна площа чотириповерхового палацу складає 700 кв. м. У ньому 7 спалень, 9 ванних кімнат, ліфт, великий салон для прийомів. Як і в багатьох венеціанських палаців, палаццо Донна має свою приватну пристань на Великому каналі.

 

Читайте також: Королівські новини — на території Версаля відчинився готель