Як отримати фінансову допомогу українським переселенцям на Кіпрі

Кипр открывает границы для путешественников

Кіпр третій за площею і третій за населенням острів у Середземному морі.

 На Кіпрі є можливість отримати одноразову фінансову підтримку для біженців. 💰

  Українська діаспора на Кіпрі повідомляє, що кіпрська держава виділяє 340 євро на першого члена сім’ї, 170 на інших і по 100 євро на дітей до 14 років.

  Хто може отримати:

Громадяни України, що належать до однієї із двох категорій, можуть отримати одноразову фінансову допомогу:

Громадяни України, які прибули на Кіпр із метою туризму протягом трьох місяців до початку війни в Україні (24 лютого 2022 року). Такі особи повинні надати інформацію для підтвердження часу прибуття в Республіку Кіпр, зокрема копію паспорта з відміткою про прибуття в аеропорт або порт, або, у разі отримання, копію дозволу на тимчасове проживання на Кіпрі.

Громадяни України, які прибули на Кіпр після початку війни в Україні (24 лютого 2022). Особи цієї категорії мають надати такі самі документи, що й представники першої категорії.

️Слід наголосити, що громадяни України, які проживають на Кіпрі та не належать до двох категорій, зазначених вище, можуть отримати фінансову допомогу після того, як вони будуть повідомлені про необхідність звернутися до Департаменту з питань населення та імміграції та отримання відповідної посвідки на проживання.

  Як виплачують:

Суму буде сплачено двома частинами. Другий платіж провадиться через 15 днів після першого. Якщо перша частина фінансової допомоги надана, особа повинна повідомити про дату та час отримання другої частини.

  Як отримати:

Для отримання допомоги ви маєте подати лише одну заявку.

 Нікосія SWS Lakatamia

🌍 23, kenmedy Street, 2314, Lakatamia

📞 +357 22608400

 Лімасол SWS Polemidia

🌍 3, 82nd Street, 4153, Polemidia

📞 +357 25821895

 Ларнака SWS Agion Anargiron

🌍 54, Agion Anargiron Avenue, 6301

📞 +357 24821080

💬 Телеграм чат для допомоги українським біженцям за кордоном

 

Існує дві версії походження назви острова. Від слова «кипарис», бо ці дерева ростуть тут у великих кількостях. Або від слова «cuprum», яке в перекладі з латинської означає «мідь». Раніше на острові активно добували цей метал.

Читайте еще: Українцям у Польщі видаватимуть електронні посвідки, що дозволять перетин кордону у ЄС