Le Grand Mazarin — нова перлина готелів у романтичному Парижі

Париж зустрів Le Grand Mazarin

Le Grand Mazarin — інноваційний дизайнерський готель, який поєднує в собі вінтажні та яскраві кольори.

Відомий своєю знаковою архітектурою, романтичною атмосферою та багатовіковими мистецькими досягненнями, Париж легко входить до числа найулюбленіших міст світу. Від кубізму до постімпресіонізму — Париж є лідером у багатьох напрямках мистецтва та дизайну, і це знайшло відображення у його колекції справді красивих бутикових та дизайнерських готелів. Один з таких Le Grand Mazarin. 

Нова виняткова адреса, райський куточок розкоші та елегантності у жвавому вдень та вночі районі.

Готель ідеально підходить для вибагливих парижан, які вже вважають його новим чарівником у французької столиці на який всі очікували. Магнетизм району  задає тон безтурботному духу готелю та нагадує стилістикою казкові  фільми Уеса Андерсона.

Літературні салони минулих років були одним з головних джерел натхнення при проектуванні Le Grand Mazarin.

Архітектор Мартін Брудницкі розробив дизайн готелю, де усі китиці з нефритового оксамиту, милі принти та вишукані раковини у вигляді лебедя. Тим не менш, атмосфера залишається виразно паризькою, а зближення моди, мистецтва та ЛГБТК+ сцен у Le Marais добре сприяє створенню портрета бажаючих тут зупинитися. У вишуканому лобі готелю можна зустріти гостей  та місцевих, які хочуть відвідати  бар та ресторан –  ді-джеями та вишуканою коктельною картою.

Ескізи майбутнього готелю від архітекторів.

Тут є 50 номерів і 11 люксів, з яких відкривається вид на дахи кварталу Ле-Маре або внутрішній дворик, вкритий прекрасними фресками художниці Софі Пега. У кімнатах є дивовижні розмальовані шафи, гобеленові балдахіни над ліжками та меблі від французького бренду Art de Lys, що надає кожному номеру  атмосфери спальні шато 19-го століття.

Архітектори черпали натхнення у великих будинках аристократичної епохи.

Ця тепла, химерна архітектурна концепція  точно відтворює декоративні елементи минулих років.

Концепція Grand Mazarin полягала в тому, щоб відродити цю атмосферу та адаптувати її до сучасності, де гості почуваються як удома та мають свободу самовираження.

Grand Mazarin — це ідеальне місце для проведення Днів народжень та інших свят: ресторан з повним спектром послуг, блискучий бар для шикарних, стриманих вечорів і навіть чудовий басейн — один з небагатьох в Маре. Безсумнівно, цей 5-зірковий готель стане новим обов’язковим місцем відвідування в Парижі!

Власники хотіли, щоб готель сприймався так, наче він завжди був частиною пейзажу Маре.