Який він? Пляжний будиночок Ліндсі Лохан

Одна з найскандальніших актрис сучасності Ліндсей Лохан cвяткує День народження.

Ліндсі почала свою кар’єру у віці 3 років, будучи першою рудоволосою дитиною, що підкорила престижне Агентство Моделювання Форда. Після швидкого визнання її таланту, вона була найнята більш ніж на 60 комерційних радіопередач. А згодом прославилася ролями в дитячому і підлітковому кіно – «Пастка для батьків», «Погані дівчиська», «Шалена п’ятниця».

На початку нульових Ліндсі стала шалено популярною – іконою стилю і рольовою моделлю. Та, на жаль, швидка слава і швидкі гроші дівчині зашкодили. Її ім’я все частіше з’являлося в хроніках таблоїдів через наркотики та алкоголь і шалені витівки на вечірках. Після першого арешту за водіння у нетверезому стані в 2007 році вона не раз побувала в суді, в’язниці та рехабі. З тих пір її життя повне вечірок і вона навіть відкрила свій клуб.

lindsay-lohan-opens-nightclub-mykanos-01

В день народження рудої зірки-комети Ліндсі згадуємо клуб, який вона відкрила.

Одна з найскандальніших актрис сучасності Ліндсей Лохан у шкільні роки була дуже спокійною та здібною дитиною: дівчинка робила успіхи в природознавстві та математиці. Тоді складно було уявити, що в майбутньому Ліндсей буде найбільш відома публіці своєю епатажною поведінкою, проблемами з наркотиками та алкоголем, судовими розглядами, а також фотосесіями еротичного характеру, що викликають. У різні періоди свого життя актриса проходила лікування в реабілітаційних клініках і кілька разів опинилася у в’язниці. Кар’єра Лохан почалася в десятирічному віці з ролі у серіалі «Інший світ».

Ліндсі Лохан прославилася ролями в дитячому і підлітковому кіно – «Пастка для батьків», «Погані дівчиська», «Шалена п’ятниця».

Свого часу акторка була особисто  присутня на відкритті Lohan Beach House, який розташувався на острові Міконос. Нове місце для гучних тусовок та вечірок  достатньо популярне. Цього літа анонсовано виступи таких музичних реп-гігантів, як Tyga, French Montana та Тревіс Скотт.

lindsay-lohan-opens-nightclub-mykanos-05

На початку нульових Ліндсі стала шалено популярною – іконою стилю і рольовою моделлю.

Варто зазначити, що це не перший заклад у Греції, відзначений іменем акторки. 2016 року в Афінах відкрився нічний клуб Lohan Nightclub.

lindsay-lohan-opens-nightclub-mykanos-02

Kalo Livadi

Kalo Livadi, який багато хто вважає однією з найкрасивіших частин острова, саме там розташований пляжний клуб Lohan Mykonos.

Цей заклад заслуговує на особливе місце в туристичних путівниках острова. Кухню очолює та організовує всесвітньо відомий шеф-кухар Алсі Сінанай, який особливо піклується про створення меню та вибір свіжих місцевих продуктів.