Підсумки 2023 року: топ найпопулярніших міст світу

Помандруємо разом найпопулярнішими містами світу.

Аналітична компанія Euromonitor оприлюднила 10 міст світу, які користувалися найбільшою популярністю серед туристів у 2023 році. ТОП-10 другий рік поспіль очолює столиця Франції – Париж.

Аналітики Euromonitor International провели дослідження за шістьма ключовими аспектами: ефективність економіки та бізнесу, ефективність сфери туризму, наявність туристичної інфраструктури, політика щодо туризму та його привабливість, рівень здоров’я та безпека, а також стійкість. У цьому дослідженні було враховано 55 різноманітних критеріїв для об’єктивного порівняння міст. Цьогоріч перші позиції дісталися Європі – до рейтингу увійшли 40 європейських міст, а Італія (6 міст), Іспанія (5 міст) і Греція (4 міста) стали лідерами у Західній Європі. До ТОП-10 загалом увійшли 8 міст Європи. Це аналітики пов’язують, в першу чергу, з доступністю поїздок всередині Європи, ослаблення COVID-обмежень і відновлення міжнародних поїздок.

ТОП-10 популярних міст 2023 року

1. Париж, (Франція)

Очолила рейтинг другий рік поспіль столиця Франції – Париж. Новий звіт аналітиків хвалить столицю Франції як «найефективніший напрямок у світі» завдяки її «виключним показникам у сферах туристичної політики та привабливості, туристичної інфраструктури та ефективності туризму».

2. Дубай (ОАЕ)

3. Мадрид (Іспанія)

4. Токіо (Японія)

5. Амстердам (Нідерланди)

6. Берлін (Німеччина)

7. Рим (Італія)

8. Нью-Йорк (США)

9. Барселона (Іспанія)

10. Лондон (Великобританія)

Повний рейтинг можна переглянути за посиланням.