Тисячі кілометрів по загадковій Флоренції: міні-подорож Єлизавети Юрушевої

Один день у італійській Флоренції разом з Єлизаветою Юрушевою.

Місто-скарбничка, тут жили Мікеланджело та Да Вінчі, творили Данте та Ботічеллі, саме про таку Флоренцію думають туристи. Єлизавета Юрушева також захотіла стати частиною галасливою юрби та відправитися на discovery прогулянку мальовничим містом. А читачі Chance for Traveller з радістю доєдналися до подорожі!

Флоренція була центром середньовічної європейської торгівлі, фінансів і одним із найбагатших міст тієї епохи.

А завдячувати несподіваній подорожі Єлизавета і наше видання має завдячувати… старшому синові Даніелю.

«Ситуація: старший син відпустив погуляти в сусіднє місто, а сам пообіцяв зробити з меншою сестрою уроки і нагодувати її.  Ну не мрія? Так хотілось просто на день кудись поїхати надихнутися, подивитися, просто погуляти. Місія виконана – тисячі кілометрів по загадковій Флоренції, мільйон фото і щаслива я повертаюсь додому,» — ділиться зворушливим моментом Єлизавета.

Юрушева

Єлизавета Юрушева відвідує Piazzale Michelangelo

З готельєрів у дизайнери — Єлизавета переїхала до Мілану, де почала навчатися в університеті Maragoni. Однак вирішила це заняття не продовжувати, проте залишилася з родиною жити у модному місті.  Бізнесвумен полюбила геолокацію Мілану, бо поруч є все що вона любить: море, горе, озера та інші міста. До того ж з тамтешнього вокзалу дуже зручно подорожувати, наприклад, 2 години і ти уже милуєшся артистичною красою славнозвісної Флоренції.

На думку багатьох вчених, це місце народження епохи Відродження.

Звичайно прогулянка розпочалася з огляду величного собору Санта-Марія-дель-Фьоре з найбільшим цегляним куполом, який став синонімом раннього ренесансу. Ця перлина світової архітектури протягом семи століть вражає своєю витонченістю та величчю і є справжньою окрасою міста. Зведення купола зайняло майже п’ятнадцять років, роботи велися за новими, розробленими особисто архітектором Філіппо Брунеллески технологіями, які не передбачали наявність навіть будівельних лісів. У результаті було створено унікальний восьмигранний купол, який увінчаний оригінальним ліхтарем. Тому і на сьогодні Санта-Марія-дель-Фьоре — один із п’яти найграндіозніших соборів світу, його довжина перевищує півтори сотні метрів, а ширина становить майже сто метрів, одночасно тут може бути до тридцяти тисяч людей. Крім цього, в соборі є музей, зал, де збереглися залишки старовинної церкви, а також шикарний оглядовий майданчик.

Зовнішній фасад собору, виготовлений з різнокольорових мармурових плит і прикрашений скульптурними композиціями.

Місто приваблює мільйони туристів на рік, а ЮНЕСКО оголосила історичний центр Флоренції об’єктом Всесвітньої спадщини в 1982 році. Окрім іншого, тут чимало місць, з яких відкриваються неймовірної краси пейзажі та панорами милуватися якими можна на оглядових майданчиках у Флоренції.

Флоренція була центром середньовічної європейської торгівлі, фінансів і одним із найбагатших міст тієї епохи.

Флоренція славиться мостами, під якими протікає річка Арно. Їх спеціально висвітлюють усю ніч, тож особливо  гарно прогулятися там після настання темряви або на світанку.

Флоренцію називають «Афінами Середньовіччя»

Хто не знає знаменитий будинок моди «Gucci»? Гуччіо Гуччі, засновник цього бренду, ще одна відома людина, що народилася у Флоренції. Однак Єлизавета приїхала цього разу не за шопінгом, а зробити реальним одну свою гастрономічну мрію. А саме побувати в Gucci Osteria! Вона завжди хотіла побачити цей концепт, бо для неї похід у ресторан це завжди особливий досвід. Бізнес-леді звертає увагу на посуд, одяг, офіціантів, інтер’єр та загальну атмосферу.

Gucci Osteria da Massimo Bottura

Креативний директор марки Алессандро Мікеле задумав відкрити заклад в Gucci Garden при еклектичному палаццо на площі Синьйорії у Флоренції. Оскільки там народився і сам Дім Gucci. Мішленівський шеф-кухар Массімо Боттурі створив меню, де згадав усі флорентійські гастрономічні традиції. Наприклад, більшість рецептів хліба в усьому світі містять сіль. Для тосканського хліба з Флоренції це не так – він традиційно готується без солі з XII століття. Рецепти з тосканським хлібом сьогодні зберігають традиції та тільки виграють від цього – адже вживати багато солі не рекомендується нікому!Єлизавета не розчарувалася у закладі, бо там дуже естетично і смачно.

Gucci Osteria da Massimo Bottura

Gucci Osteria da Massimo Bottura

У місті також знаходиться багато музеїв і художніх галерей, таких як галерея Уффіці та Палаццо Пітті. Завдяки художньо-архітектурній спадщині, Forbes назвав Флоренцію одним із найкрасивіших міст світу. І досліджувати це місто можна безкінечно, але ось уже дзвонять діти та мандрівниця Єлизавета повертається до Мілану. Де в обіймах сина і доньки розповідає їм про свою подорож та паралельно передивляється культову стрічку про інше легендарне місто — «Римські канікули».