Тут можна буде відчути історію знакових моментів життя королеви і побачити образи, які були обрані нею для цих моментів.
Державний візит у Нідерланди, 1958 рік
Сукня, для створення якої Норман Хартнелл, улюблений кутюр’є королеви, використовував атлас, мережива, блискітки, каміння та бісер. Прекрасний приклад із королівської колекції, який доводить, що Єлизавета II була і королевою британської моди.
Церемонія інвеститури принца Чарльза, 1969 рік
Пальто, що приховує вбрання, в блідо-жовтому кольорі, розшите перлами, стеклярусом, з ручною вишивкою на манжетах, комірі і подолі, в ансамблі з капелюшком, створеним Симоном Мирман, який довгий час був особистим капелюшком королеви.
Сукня для офіційного портрету, 1956 рік
І знову робота сера Нормана Хартнелла, створена для пари нових фото королеви.
«Це про красу, про обраних Великобританії, про елегантність, — говорить Каролін де Гіта, головний куратор The Royal Collection. — Це черговий приклад того, що в британській моді Єлизавета II завжди була на першому місці.
Сукня для історичного візиту, 1965 рік
Харді Еміс — засновник будинку Hardy Amies на Savile Row, ще один особистий кутюр’є королеви Єлизавети II, створив цю небесно-блакитну сукню з органзи, шовку, паєток, срібної нитки, бісеру та перлів. Його королева наділа на офіційний державний банкет у Німеччині. Вона стала першою британською главою держави, яка відвідала Німеччину після Другої світової війни.
Весільна сукня, 1947 рік
Сер Норман Хартнелл відповідав за створення весільної сукні королеви. «Переді мною стояло завдання створити сукню, яку я ніколи не створював. Унікальне, ідеальне, не схоже на що інше. Я вирішив, що зобов’язаний перевершити самого себе». Шовкопряди, використані виготовлення тканини, привезли з Китаю. Натхненням для кутюр’є стала знаменита картина епохи Відродження «Весна» Сандро Боттічеллі, яка символізує відродження після Другої світової війни.