Save Ukraine: як відбувся благодійний концерт у Грузії

Благодійний концерт на підтримку України.

Грузія – гостинна країна, де обігріють у найважчі часи. У країні активно продовжують допомагати українцям, які не можуть повернутися на батьківщину або шукають тимчасовий безпечний притулок. Оскільки багато представників бізнесу та простих людей готові допомагати громадянам України безплатно.

 

Днями у столиці Тбілісі відбувся багатотисячний благодійний концерт на підтримку України, організований фондом Save Ukraine  (Міністерство культури Грузії) – подія стала ще однією перлиною допомоги і продовжила ланцюжок подібних заходів в багатьох країнах світу. Ініціаторами стали  відомий грузинський продюсер Ной Сулаберідзе та ведучий, зірка проєкту «Холостяк» та «Танці з зірками»  Іраклі Макацарія.  Грузинський народ дуже очікував на цю благодійну акцію, щоб у черговий раз виявити свою підтримку і солідарність усьому українському народу в часи агресії росії.  Патріотичний захід транслювався в прямому ефірі найрейтинговішого телеканалу країни IMEDI.

Save Ukraine — благодійний концерт у Грузії

На благодійному концерті разом із грузинськими артистами у фінальній частині виступила відома українська співачка Оля Полякова.

Хедлайнер концерту-допомоги Оля Полякова.

Українські біженці, присутні у залі, з відкритим серцем та постійними оваціями зустрічали кожного артиста. На заході також були присутні офіційні особи та митці. За словами організаторів, цей захід обов’язково повториться в серпні цього року на березі чорного моря в місті Батумі. З такою підтримкою віримо, що перемога України відбудеться набагато швидше!

Іраклі Макацарія — один з організаторів заходу.

Джанет і Ной Сулаберідзе разом з донькою Анною.