Формати подорожей з України

Наразі є декілька можливостей тимчасово лишити країну.

З 24 лютого всі авіалінії не обслуговують аеропорти України. Тому  існує три варіанти перетину кордону:

  • на власному авто;
  • автобусний тур;
  • потягом.

САМОСТІЙНІ ПОДОРОЖІ

Відправитись в автотур ― гарна ідея відпочинку цього літа. Для виїзду знадобиться зелена карта та документи на авто. На кордоні може запросити підтвердження місця проживання. Тому житло варто забронювати заздалегідь і роздрукувати інформацією з адресою та оплатою. Ще один варіант ― виїхати автобусом або потягом у Європу, а далі літаком до моря. З Києва у Варшаву можна доїхати з Flixbus, який нещодавно відновив рейси з України. А зі столиці Польщі є дешеві квитки в обидва боки у Барі (€32), Ларнаку (€41). Або відправитись на прогулянку по Будапешту (€22) чи Копенгагену (​​€27). З Кишинева можна полетіти в тур у Чорногорію та Єгипет.

Автобусні тури

Під час воєнного стану автобусні тури можуть пережити свою другу хвилю популярності. Більшість поїздок організовуються з Києва та Львова. Зараз можна придбати путівки до Туреччини, Греції, Болгарії та навіть острова Мадейри в Португалії.

 «Укрзалізниця» запустила новий сайт, на якому пасажири зможуть отримати всю необхідну інформацію про міжнародні залізничні рейси. Зараз можна почитати про рейси з міст Польщі, Угорщини та Австрії.

Крім цього, там буде інформація про можливі пересадки для продовження маршруту, рейси з прилеглих аеропортів.

 Пропонуються такі варіанти:

📍Варшава

📍Будапешт

📍Вена

📍Краків (потрібно під’їхати до Перемишля)

📍Жешув (потрібно під’їхати до Перемишля)

Також, на сайті є графік роботи кас на вокзалах різних міст України.

Нагадаємо раніше «Укрзалізниця» призначає додатковий поїзд з Києва до Перемишля. Він буде нічним і вирушатиме з 11 червня з Києва о 19:48 та прибуватиме до Перемишля наступного дня о 07:21. У зворотному напрямку поїзд почне курсувати з 12 червня, вирушатиме о 18:39 та прибуватиме до Києва о 09:21.

Пасажири зазначеного рейсу матимуть зручну пересадку на поїзди, які курсують до інших міст Польщі та Австрії. Так, після прибуття о 07:21 до Перемишля можна пересісти о 10:21 на поїзд Інтерсіті № 105 Перемишль — Відень — Грац. Також можна зручно пересісти на поїзд Інтерсіті № 3804 Перемишль — Щецин, який курсує, зокрема, через міста Краків, Катовіце, Вроцлав, Зелена Гура, Щецин.

У зворотному напрямку можна також скористатися поїздами, що курсують Польщею та Австрією, для пересадки на поїзд № 54/53 Перемишль — Київ. Так, поїзд № 104 Грац — Відень — Перемишль вирушає о 05:26 з Граца й о 08:10 з Відня та прибуває до Перемишля о 17:03. Поїзд № 73104 Вроцлав — Перемишль вирушає о 09:10 та прибуває до Перемишля о 16:59. Він робить зупинки, зокрема, у Кракові, Тарнуві та Дембиці.