Нова фінансова допомога для українців у Грузії

Грузия

До уваги українських біженців у Грузії.

Міністерство закордонних справ Німеччини та благодійна організація ASB-SSK-UniteTogether запустило у Грузії нову Програму фінансової підтримки для українських біженців UKR CASH TRANSFER.

Програма вже стартувала і розрахована на тих українців, які живуть у Грузії та належать до тих, хто її особливо потребує. Кількість коштів обмежена – програма UKR CASH TRANSFER створена недержавними фондами. У планах допомогти фінансово 2400 українцям. Щоб допомогти насамперед сім’ям, які справді потребують допомоги, є низка умов.

Виплати зможе отримати кожен член сім’ї, якщо:

  1. Ви українець, виїхали через війну та в’їхали до Грузії після 1 лютого 2022 року, потребуєте фінансової підтримки.
  2. Ваша сім’я або хоча б один із її членів є:
  • людиною з обмеженими можливостями або тяжкохворим;
  • людиною старше 60 років;
  • у вашій сім’ї троє чи більше дітей;
  • неповні сім’ї без постійного прибутку.

Як подати заявку?

Щоб отримати допомогу, потрібно заповнити анкету. Наразі йде верифікація даних громадян України, які подали заявки ще у вересні. Пройти реєстрацію за допомогою анкети можна буде з 16 жовтня 2022 року. Заявку заповнює один член сім’ї та реєструє всіх інших родичів, які перебувають у Грузії та претендують на допомогу.

Після заповнення анкети з Вами зв’яжеться представник UniteTogether для перевірки даних за допомогою особистої зустрічі українця з куратором Програми. Анкети, які були заповнені у жовтні, розглянуть у листопаді. Збір анкет буде відкрито протягом усього терміну дії Програми. Перевірка відбувається у формі співбесіди в офісі організації або координатор може відвідати вас за місцем, де ви тимчасово проживаєте. Перевірки можуть тривати два тижні, після чого особисті дані будуть передані для отримання виплат.

Сума виплат

Отримати фінансову допомогу від програми зможуть лише українці, які з жовтня 2022 року по березень 2023 року житимуть у Грузії. Щоб отримати виплати, потрібно проходити фізичну верифікацію щомісяця. Програма UKR CASH TRANSFER включає 6 виплат по 235 ларі (86 євро) кожному члену сім’ї. Виплати відбуватимуться з жовтня до березня. Українські біженці у жовтні отримають подвійну виплату, а останню – у лютому.

 

грузия

Маленька країна від узбережжя Чорного моря до кавказьких вершин охоче приймає кожного.

грузия

І хоч гори Кавказу є природним кордоном між Грузією і Росією, більшість грузинів відносить себе до Європи, оскільки підтримують саме європейські цінності.

Читайте також: Як отримати безплатний проїзд у Іспанії?