Як оформити медичну страховку з-за кордону?

Корисна інформація для усіх, хто перебуває зараз за кордоном.

Якщо так склалося, що ви вже за кордоном, але забули купити страховку — це можна вирішити. Оскільки деякі страхові компанії погодились, щоб можна було придбати медичну (туристичну) страховку вже з-за кордону. Але є деякі нюанси.

  • По-перше, які страхові дозволяють це зробити: OneClick, VUSO, ARX, ЄТС, Респект. Зверніть увагу на позначку «Можна оформити за кордоном».
  • По-друге, які обмеження: куплена медична страховка почне діяти через 1-5 днів. У кожної страхової свої умови.

Серед плюсів

Таку страховку можна буде легко продовжити теж з-за кордону. Єдине що, страхові компанії просять це робити без розриву дат. Тобто, якщо перший поліс у вас закінчується 1.04, тоді другий повинен починатись також з 1.04.

Повна інструкція, як оформити медичну (туристичну) страховку з‑за кордону👇.

  • Для існуючих клієнтів VUSO

Якщо ви раніше оформлювали страховку VUSO, і вона закінчується, оформте новий поліс VUSO без розриву дат між двома страховками (вимога страхової). Наприклад, якщо стара страховка до 31.03, нову потрібно оформити з терміном дії від 1.04. Для нових клієнтів VUSO Якщо у вас не було страховки, або поліс був від іншої страхової, ви можете оформити нову медстраховку від VUSO. Проте вона почне діяти лише через 5 днів від дати оформлення. Наприклад, якщо ви оформлюєте поліс від 1.04, звернутись по медичну допомогу за цією страховкою ви зможете не раніше ніж 6.04. Страховик таким чином мінімізує випадки шахрайства зі сторони клієнта.

  •  Для існуючих клієнтів OneClick

Якщо ви раніше оформлювали страховку OneClick, і вона закінчується, оформте новий поліс OneClick без розриву дат між двома страховками (вимога страхової).  Для нових клієнтів OneClick Якщо у вас не було страховки, або поліс був від іншої страхової, ви можете оформити нову медстраховку від OneClick. Проте вона почне діяти лише через 1 день від дати оформлення поліса.

  • Для існуючих клієнтів ARX

Ви можете продовжити турстраховку, перебуваючи за кордоном. Оформте новий поліс ARX без розриву дат між двома страховками. Для нових клієнтів ARX Під час війни страхова компанія ARX дозволяє оформити турстраховку, перебуваючи за кордоном, без додаткових обмежень.

  •  Для існуючих клієнтів ЄТС

Ви можете продовжити турстраховку, перебуваючи за кордоном. Оформте новий поліс ЄТС без розриву дат між двома страховками. Для нових клієнтів ЄТС Під час війни страхова компанія ЄТС дозволяє оформити турстраховку, перебуваючи за кордоном. Проте вона почне діяти лише через 2 дні від дати оформлення поліса.

  • Для існуючих та нових клієнтів Респект

Під час війни страхова компанія Респект дозволяє оформити турстраховку, перебуваючи за кордоном. Проте вона почне діяти лише через 5 днів від дати оформлення поліса.

Страхові компанії, в яких заборонено оформлювати турстраховку за кордоном

Через поширені випадки шахрайства, такі страхові компанії не дозволяють оформлювати поліс туристичного (медичного) страхування, перебуваючи за кордоном: INGO, Екта.