Як жінкам отримати безоплатне житло на Airbnb?

житло для українців

Платформа United for Ukraine оголосила про відновлення програми пошуку житла в Європі для українських біженців.

Пошук варіантів короткострокового розміщення триватиме до 31 грудня 2022 року.

Хто може взяти участь?

Житло надається лише сім’ям з дітьми на термін від 7 до 30 днів. Взяти участь можуть лише ті особи, які раніше не користувалися послугами United for Ukraine.

Як взяти участь?

Подати заявку на безкоштовне тимчасове житло у Європі можна на платформі United For Ukraine у розділі «Знайти тимчасове житло».

Для того, щоб отримати безкоштовне розміщення, біженці повинні надати інформацію, кому, де і на який час потрібне житло. Крім цього знадобиться підтвердження, що родина шукає житло, бо виїхала з України через війну. Підтвердити це можливо за допомогою українського паспорта, дозволу на роботу чи посвідки на проживання в Україні. У паспорті повинен бути штамп, що сім’я поїхала з України після 24 лютого 2022 року.

Після того, як ви заповнили форму, треба почекати певний час – у середньому заявки обробляють за 1–4 дні. Після цього вам прийде ваучер на житло від AirBnb. Перевіряти варто і папку «Спам», бо лист може просто загубитися. Далі потрібно зайти на сайт компанії, обрати житло, кількість днів проживання та замість оплати ввести код ваучера.