Як жінкам отримати безоплатне житло на Airbnb?

Уже понад 500 жінок подали заявки на безоплатне житло через це партнерство. Половину заявок опрацювали, більше ста осіб уже отримали ваучери.

Громадська організація  «Марш жінок» у партнерстві Airbnb пропонує допомогу для жінок, які шукають тимчасове житло в Європі та інших країнах світу.
Можна отримати ваучер на безоплатне житло, строком до 14 днів, в будь-якій країні, де є Airbnb, авжеж, з тваринами можна!💜 За цей час можна зібрати необхідні документи для оформлення статусу біженця в тій чи тій країні або підшукати для себе більш зручні варіанти для проживання. Заявки вносять з датами на найближчі 2 тижні. Тобто якщо вас цікавлять дати після 2 квітня, форму можна заповнити пізніше.
Не варто писати напряму хостам або у підтримку Airbnb – там дійсно можуть чогось не знати і відмовити у наданні житла. Спочатку обов’язково потрібно заповнити реєстраційну форму «Маршу жінок», а організація вже передасть запит далі.

Варто зазначити, що ця можливість тільки для жінок та дітей, які виїжджають за кордон від війни. У формі обрати можна лише 1 країну, місто вказувати не потрібно. Залишатися можна не більше як на 14 днів, і людина, чиє прізвище та ім’я ви вказуєте у формі, обов’язково повинна проживати в заброньованому житлі. Організатори радять особливо уважно вказувати електронну пошту, тому що уся комунікація відбувається там.

Після того, як ви заповнили форму, треба почекати певний час – у середньому заявки обробляють за 1–4 дні. Після цього вам прийде ваучер на житло від AirBnb. Перевіряти варто і папку «Спам», бо лист може просто загубитися. Далі потрібно зайти на сайт компанії, обрати житло, кількість днів проживання та замість оплати ввести код ваучера.