Зіркові рекомендації: Дастін Гоффман у римскому ресторані La Rosetta

День народження святкує універсальний голівудський актор Дастін Гоффман.

 Дастін Гоффман був колись описаний Робертом Де Ніро як «актор зі звичайним обличчям, що втілює несамовите людське». 

Свій день народження відзначає актор, режисер і продюсер Дастін Хоффман (фільми: «Людина дощу»,  «Тутсі», «Швець», «Афера», «Персонаж»). Усі, кому доводилося працювати з Дастіном, відзначали, що він перфекціоніст, відданий своїй справі. З самого початку своєї кар’єри він не тільки ставився відповідально до кожної ролі, але і завжди допомагав своїм колегам у роботі. З багатьма з них він продовжив товарищувати вже після закінчення роботи і зустрічатися на дружні вечері.

 

La Rosetta

La Rosetta один з улюблених закладів відомого актора.

Біля входу в ресторан La Rosetta італійські папараці зустріли двох голлівудських акторів Дастіна Хоффмана та Джона Малковича. Знаменитості зустрілися в одному з римських ресторанів для спільної вечері з дружинами. Заклад La Rosetta було відкрито у 1966 році Кармело Річчолі та Романе Колелла – батькам нинішніх власників Массімо, Стефанії та Патриції. Массімо Річчолі став шеф-кухарем у 1981 році після довгих років навчання у свого батька.

Усі морепродукти, які використовують на кухні ресторану, привозять щовечора місцеві рибалки з порту Лаціо. Середній чек на одну людину може сягнути 100 євро. Наприклад, пляшка шампанського, 6 устриць і чорний хліб з оливковою олією вам обійдеться в 115 євро.

Ресторан так само славиться своєю винною картою, яка включає 600 найменувань.

Фотографи спіймали у свої об’єктиви актора, коли він залишав заклад.

Джона Малковича також можна зустріти за сусіднім столиком.

Заклад є частиною одноіменного готелю.

Читайте також: Завітаємо до кав’ярні Saint Laurent у Парижі