Міжнародний рейтинг The World’s 50 Best відзначив найкращі готелі світу

Міжнародний рейтинг The World’s 50 Best відзначає найкращі готелі світу.

Щороку складають рейтинги найкращих ресторанів і барів, однак премія The World’s 50 Best об’єднує ці  важливі й взаємодоповнювальні напрями гостинності під прапором «50 найкращих» і створює глобальну точку відліку.

Механізм відбору готелів буде майже такий самий, як і для ресторанів і барів. Рейтинг відображатиме найкращі враження від подорожей, зібрані за результатами голосування 580 людей. Це власники готелів, туристичні журналісти, викладачі, професіонали у сфері гостинності й досвідчені мандрівники.

«Ми лише просимо, щоб вони враховували кожен елемент роботи готелю, роблячи свій вибір: від першого контакту зі стійкою реєстрації до комфорту номеру, від якості пропозиції їжі й напоїв і зручностей на території до моменту, коли вони перевіряють», – підкреслюють у The World’s 50 Best.

 

Сhance for Traveller публікує трійку переможців

1.Passalacqua Hotel

Готель Passalacqua — унікальний. Ще у 18 столітті він був створений як місце серця на озері Комо для друзів, для любові та дозвілля, для насолоди за столом та італійського мистецтва dolce far niente. Це те саме місце серця сьогодні. Ласкаво просимо до Passalacqua. Весна, коли цвіт пахне повітрям і малює білі мазки на зелених схилах над кобальтово-блакитною водою. Літо, коли довгі ліниві дні зливаються з чарівними ночами, повними обіцянок. Осінь, коли ліси забарвлені червоним і мідним відтінком, коли ароматні трюфелі та зелено-золота оливкова олія збагачують стіл. 5-зірковий готель на озері Комо з теплим, індивідуальним обслуговуванням, Passalacqua чекає на гостей будь-якої пори року.

2. Rosewood Hong Kong

Неперевершений вишуканий комфорт і витончена житлова розкіш, Rosewood Hong Kong запрошує гостей втекти в рідкісний світ великого маєтку. Зелений ландшафт, бездоганно деталізовані інтер’єри та перший міський форпост фірмового комплексного оздоровлення Asaya чекають. Номери готелю є одними з найпросторіших у Гонконгу. З номерів — відкривається яскравий вид на гавань. Загалом налічується 91 люкс, який пропонує персоналізовані послуги дворецького та доступ до клубу Manor. Встановлюючи новий стандарт для неперевершеної розкоші в мегаполісі.

3. Four Seasons Bangkok at Chao Phraya River

Река Чао Прайя — справжня душа Бангкока, у водах якої відображається калейдоскопічна природа цього інтригуючого міста. Саме він оновлений дизайн готелю Four Seasons Bangkok, відкриті простори та панорамні вікна, які дозволено любити захоплювати картинами — від косяка рибацьких сампанів у ранковому світлі до яскраво сіючих у темній воді вогневого нічного міста. Цей ексклюзивний готель увібрав у себе багаторічні традиції гостинності і бездоганний сервіс Four Seasons, поєднуючи їх з таємною екзотикою.

Повний список переможців за посиланням тут.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The World’s 50 Best Hotels (@50best_hotels)