Хоробре місто каштанів: святкуємо День Києва разом!

kyiv

Згідно з легендою, Київ був названий на честь Кия – одного з трьох братів, які заснували місто.

Каштани, фонтани та мальовничі парки – Київ давно вражає своєю привітністю та затишком навіть закордонних гостей. Щорічно в останню неділю травня багатомільйонна столиця України святкує День Києва. Це свято розпочали відзначати ще з 1982 року.

Якщо подивитися на рельєф правобережної частини Києва, виявиться дивовижна річ: контури міста схожі на людський профіль. Збіг чи таємний знак? Достеменно невідомо, але за багато століть місто створило багату історію та легенди, і про кожен його куточок можна щось цікаве. Адже стародавнє місто Київ засноване вже багато сотень років тому. У незапам’ятні часи саме навколо нього почала утворюватись слов’янська держава — Київська Русь. Довгий час саме він був осередком торгівлі у всіх навколишніх землях, і тут досі збереглося чимало пам’яток минулих часів.

kyiv

Київ — дивно красиве місто, яке прекрасне незалежно від пори року. Архітектура, атмосфера, люди, квітучі каштани навесні — це місто назавжди залишиться у вашому серці, варто побувати в ньому лише один раз. Він манить і зачаровує, і сюди хочеться повертатися кожен рік!

Київ — дивовижне місто, в якому буквально на кожному кроці можна зустріти цікаві місця, і дізнатися багато нового. Пропонуємо вам дізнатися кілька цікавих фактів про столицю України, багато з яких, ми впевнені, вас здивують.

 

киев

Каштанів у Києві – яких душі завгодно: тристарічні, бронзові, дизайнерські, і навіть небажані, які довелось висмикувати з землі.

хрещатик

Хрещатик є найкоротшою (1,2 км) і одночасно найширшю головною вулицею в Європі (ширина 75 м, в деяких місцях досягає 100 м).

Станція київської підземки «Золоті ворота» увійшла до рейтингу найкрасивіших станцій метро в Європі.

Києво-Печерська лавра – найбільший монастирський комплекс на території нашої країни (входить до списку 7 чудес України)

Своєрідною візитівкою Києва є монумент «Батьківщина-мати», що увінчує головну будівлю Меморіального комплексу.

 

Читайте також: Елегантна боротьба — де знімали серіал «Хід королеви»