Як вмовити близьку людину на евакуацію?

Українці продовжують евакуюватися до безпечних місць, зокрема за межі України.

За кордон можна потрапити на авто, пішки або залізницею, скориставшись евакуаційними потягами до країн ЄС — Польщі, Румунії та Угорщини. Та є і ті, хто не дивлячись на вторгнення російської армії та активні бойові дії, навпаки не хочуть покинути дім. 

Однак є такі міста і села, на карті України, з яких навіть уряд просить людей евакуюватися. Але не всі готові покинути свої домівки. Особливо це стосується людей похилого віку. Оскільки життя — це найбільша цінність. І війна про це нагадує щодня. Жоден будинок, авто чи робота, якими б вони цінними не були, не будуть ціннішими за життя людини. Саме тому, якщо людина знаходиться в такому місці, де є велика загроза життю — її потрібно рятувати!

ПСИХОЛОГИ РАДЯТЬ СКОРИСТАТИСЯ ТАКИМИ ПОРАДАМИ

1️⃣ Приводьте аргументи та переконуйте.
2️⃣ Будьте гнучкими. Шукайте аргументи поки якийсь з них не спрацює. Але не зривайтеся на крик. Інакше людина вас просто не почує.
3️⃣ Попросіть людину про допомогу. Що вам вкрай важко буде справлялися з роботою, дітьми і побутом і вам потрібна допомога в цьому.
4️⃣ Нагадайте людині, що в безпечному місці можна буде отримати медичну допомогу. Особливо це стосується людей з хронічними хворобами. Іноді потрібно бути категоричним. «Я вже домовилась. Завтра за тобою заїдуть о такій-то годині».
6️⃣ Намагайтеся донести людині, що основою її життя — є саме життя! А не будинок, робота, машина. І те що її життя і безпека для вас теж життєво необхідні.

З вірою та турботою про Вас!