Де знімали рекламу парфуму D&G з Кеті Перрі та Мікеле Мороне?

Парфумерні фільми: нова кампанія D&G Devotion з Кеті Перрі

Кеті Перрі стала обличчям кампанії аромату Dolce & Gabbana Devotion, яка була натхненна рекламою з Монікою Белуччі, знятою режисером Джузеппе Торнаторе.

У вересні модний будинок Dolce & Gabbana поєднався з відомим парфумером Олів’є Креспом для створення нового флагманського аромату для жінок. Парфумерна вода Devotion названа на честь однойменної сумки, яка вже минулого року була презентована публіці.

Поп-зірка стала новим обличчям лінійки парфумів.

У фільмі знявся італійський актор Мікеле Морроне, він зіграв молодого рибалки. Зйомки проходили на Капрі, режисер – Паоло Соррентіно. На цій неділі бренд випустив рекламну кампанію з Кеті Перрі в головній ролі співачка демонструє свою вірність Dolce & Gabbana. У ролику можна побачити, як Перрі пливе по морю на швидкісному катері і демонструє якості, які закладали дизайнери у створення своєї новинки. Саме жіночність, оптимізм та впевненість в собі — такими бачать своїми клієнтами Доменіко Дольче і Стефано Габбана. Також Dolce & Gabbana не змінюють себе і знову фокусуються на сімейних цінностях та показують усі грані краси островів Неаполітанської затоки.

Marina Grande

Як і на всіх пляжах острова, можна обрати де хотілося б релаксувати більше на піску чи камінцях.  Саме море спокійне  та глибина починається приблизно з метра. Готелів біля Марина-Гранде багато. Вартість однієї ночі у них починається від 200 євро, а найшикарніші вілли вартістю 1000 євро. Наприклад,  цеп’ятизірковий Villa Marina Capri, спа-готель, розташований поруч із гаванню.

Villa Marina Capri

Читайте також: + 4 нових рейсів від Ryanair! Куди летимо цієї осені?