Le guide: улюблені місця Карла Лагерфельда у Франції

Карл Лагерфельд в Café de Flore. Фото: Karl Lagerfeld for Elle France.

Карл Лагерфельд у Café de Flore

До 90-річчя з дня народження дизайнера! Легендарний кутюр’є Карл Лагерфельд умів не лише створювати прекрасне, а й бачити красу навколо себе. Місця, в яких він проводив час, завжди були сповнені естетики та стилю. Chance for Traveller зібрав його улюблені заклади у Франції, де він любив відпочивати, зустрічатися з колегами та робити покупки.

Café de Flore, Париж

Культове кафе в Парижі – улюблене місце для багатьох творчих людей ще з XIX століття. Його завсідниками були Жан-Поль Сартр та Симона де Бовуар, у різний час сюди заходили Ернест Хемінгуей, Трумен Капоте, Альбер Камю та Пабло Пікассо. У роки Другої світової війни це місце славилося тим, що за загального дефіциту продуктів у його меню завжди були страви, до складу яких входили свіжі яйця. До цього часу страви з яєць складають особливий розділ у меню кафе.

Café de Flore. Фото: facebook/Cafedefloreofficial

Café de Flore

Café de Flore. Фото: facebook/Cafedefloreofficial

 

Le Club 55, Раматюель

Місце, де багаті, знамениті та просто любителі Сен-Тропе проводять ліниві літні дні. Легендарний Le Club 55 працює з 1955 року і, як кажуть його власники, пропонує все, що може захотіти людина у пляжному клубі. Його філософія виражена в одному реченні: «Тут клієнт не король… тому що він друг».

Le Club 55. Фото: Pinterst

Le Club 55

Le Club 55. Фото: Pinterst.

 

Galignani, Париж

«Книги — це наркотики в твердих палітурках. Я щасливий книжковий наркоман», — говорив Карл Лагерфельд, а тому був частим клієнтом книгарень.

Його улюблений — елегантний Galignani у Парижі, який є одним із найстаріших магазинів книг у Європі. Ним керує шосте покоління родини Галиньяні, і з 1801 року він є візитною карткою для всіх, хто шукає літературу, англійською мовою парижан та гостей міста. У 1856 році він переїхав на вулицю Ріволі 224, де він досі перебуває.

Книжный магазин Calignani в Париже. Фото: Calignani.

Книжковий магазин Galignani у Парижі

Карл Лагерфельд в книжном магазине Calignani в Париже. Фото: twitter.

 

Roses Costes — Dani Roses, Париж

Продуманий до дрібниць стильний флористичний магазин Costes. Тут є чудові троянди (і тільки троянди), які розташовані в приголомшливих, переважно, вінтажних вазах. Якщо в Парижі вас запросили у вишукану вечерю до когось додому в гості, це чудове місце, щоб обрати подарунок господині.

Roses Costes Dani Roses. Фото: facebook.

Roses Costes Dani Roses

Roses Costes Dani Roses. Фото: facebook.

 

Lachaume, Париж

«Я можу дізнатися букет з Lachaume із сотень інших букетів… Стефані та Каролін знають, як додати магії у прості квіти. Стільки шляхетності у їхній роботі, не кажучи вже про їхні емоції», — говорив Карл Лагерфельд про цей квітковий магазин.

Lachaume – одна з найстаріших квіткових крамниць у Парижі, яка працює з 1845 року. Як кажуть власники, це місце мало змінилося з того часу, як Марсель Пруст щодня приходив сюди по каттлею для своєї петлиці.

Цветочный магазин Lachaume в Париже. Фото: facebook/lachaume.fleurs

Квітковий магазин Lachaume у Парижі

Владелицы цветочного магазина Lachaume в Париже Стефани и Каролин. Фото: facebook/lachaume.fleurs

Керуючі квіткового магазина Lachaume у Парижі Стефані и Каролін

 

La Reserve, Раматюэль 

Фешенебельний готель La Réserve Ramatuelle знаходиться в дивовижній красі місцевості мальовничих ландшафтів Лазурного берега. La Réserve Ramatuelle виконано за проектом всесвітньо відомого архітектора Жана-Мішеля Вільмотте. Він включає стильні просторі номери з терасами або власними садами та елегантні вілли.

Отель La Reserve, Раматюэль. Фото: La Reserve.

Готель La Reserve, Раматюэль

Отель La Reserve, Раматюэль. Фото: La Reserve.

 

La societe, Париж

Цей ресторан входить до мережі закладів братів Кост, які славляться своєю любов’ю до стилю та уважністю до деталей. І це відразу впадає в око, варто тільки переступити поріг ресторану — мінімалістичний інтер’єр сприяє тому, щоб дізнатися це місце краще. La societe пропонує страви французької та європейської кухонь, також у закладу велика коктейльна та винна карти. Сподобається тим, хто любить кухню у стилі ф’южн.

LaSociete_Paris_00c

 

Le Bon Marche, Париж

Один із перших універмагів у Європі в сучасному його розумінні. Заснований у 1838 році, Le Bon Marche був улюбленим місцем шопінгу багатьох відомих модельєрів, художників, артистів та письменників. Тут можна купити одяг, взуття, аксесуари, парфуми, книги, квіти різних брендів та виробників – лише близько півтисячі. Шопінг можна закріпити обідом і келихом вина в зоні ресторанів.

Универмаг Le Bon Marche в Париже. Фото: facebook/lebonmarche.

Універмаг Le Bon Marche у Парижі

Универмаг Le Bon Marche в Париже. Фото: facebook/lebonmarche.

 

Senequier, Сен-Тропе

Ресторан з багатою історією, який ставав локацією не одного фільму з діями у Сен-Тропі. Кажуть, саме з Senequier по суті і почалася історія перетворення цього рибальського села на місце відпочинку богеми. Також тут любила обідати Бріжит Бардо. Чудовий варіант для сніданків на терасі.

Ресторан Senequier в Сен-Тропе. Фото: sainttropez.com.

Ресторан Senequier у Сен-Тропе

Карл Лагерфельд в ресторане Senequier в Сен-Тропе. Фото: karl.com.

Карл Лагерфельд у ресторані Senequier в Сен-Тропе