Як українцям отримати безплатний переклад юридичних документів?

 

Українські біженці можуть звернутися до представників Interpreters Unlimited.

Interpreters Unlimited — міжнародна перекладацька компанія, яка була заснована у 1970 році. Як постачальник мовних послуг, який співпрацює з багатьма українськими лінгвістами, Interpreters Unlimited підтримує Україну і пропонує свої безкоштовні мовні послуги українським біженцям!

 Які саме послуги? 

  • Усний переклад.
  • Переклад юридичних документів.

 Як скористатися пропозицією?

Заповнити форму на сайті та прикріпити файл-документ, який необхідно перекласти, вказавши свою електронну пошту, ім’я, номер телефону та інші деталі. Очікувати на відповідь!

Також є можливість оформити втрачені або протерміновані документи за кордоном у Консульстві. Послуги мають надаватися невідкладно.

У Консульстві ви можете:

🔺Продовжити строк дії власного закордонного паспорта та для дітей

🔺Внести відомості про дітей молодше 16 років до паспорта одного з батьків

🔺Оформити Свідоцтво про підтвердження особи на випадок, якщо у вас є лише внутрішній паспорт (старого зразка у вигляді «книжечки»), де відсутні записи латиницею

🔺Отримати інформаційну підтримку

Громадяни, які втратили документи або строк дії яких закінчився, можуть звертатися до визначеного органу ДМС, які працюють з урахуванням дотримання безпеки умов воєнного стану. Оформлення документів можливо здійснити в будь-якому територіальному органі чи підрозділі ДМС, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Також ДМС здійснюватиме вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки, продовжуватиме строк дії закордонних паспортів та вноситиме відомості про дітей, зокрема йдеться про вклеювання фотокартки до закордонного паспорта батьків, що дає можливість громадянам вільно перетинати кордон, рятуючись від війни.

 

Читайте також: Нові правила вивезення тварин за кордон