Де можна вчити мови безплатно онлайн?

Вивчайте іноземні мови самостійно та безоплатно.

У зв’язку з тим, що багато українців вимушені тимчасово лишити країну і шукати прихистку за кордоном — вивчення іноземних мов стає важливим завданням. Chance for Traveller буде надавати інформацію, де готові допомогти з цією наукою. 

  • Платформа для вивчення іноземних мов Busuu надає безплатний доступ до преміумпідписки для вивчення усіх 12 доступних на сервісі мов.
  • Lingokidsплатформа вивчення мови для дітей не бере плату за користування ресурсом.
  • Drops — програма для вивчення мови дарує безкоштовну річну передплату на преміумверсію. Завантажити можна тут: AppStore і Google Play.
  • Школа Simple.English.Online пропонує заняття для людей з різним рівнем опанування англійської. Подати заявку можна тут.
  • Preply хоче з’єднати людей, які були змушені виїхати з України, з репетиторами, які зможуть безплатно допомагати їм вивчати іноземні мови та адаптуватися у новій країні. Для отримання уроків через групові відеодзвінки зареєструйтеся тут.

Перелік безкоштовних курсів польської мови для українців. Оскільки більше 2 млн українців були змушені евакуюватись до Польщі через напад росії. Список безкоштовних курсів польської мови для дітей та дорослих:

Онлайн

▪ Tutlo – онлайн-заняття з польської та англійської для дітей і дорослих. Уроки проходять у формі інтерактивних вебінарів із лекторами.

▪Akademia Finansów i Biznesu Vistula – унівеситети Вістула організовують безкоштовні курси польської. Відкриються групи для дорослих та підлітків. e-mail для реєстрації jezykpolski@vistula.edu.pl

▪ Polski Instytut Językowy (Kursy FAMI — Funduszu Azylu, Migracji i Integracji) – онлайн курси польської для різних рівнів володіння мовою. Щоб зареєструватися приходьте в офіс Інституту польської мови по вул. Мазовецька 12/24, 00-048 у Варшаві з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Візьміть з собою документ, що дає право на перебування в Польщі.

Варшава (офлайн)

▪Centrum Wielokulturowe w Warszawie – безкоштовні лекції вивчення польської мови на рівні А2 для мігрантів. Контакти: + 48 22 648 11 11, centrum@cww.waw.pl

▪ Fundacja Ocalenie – безкоштовні курси польської для іноземців та іноземок у Варшаві. Найближчий набір відбудеться з 04.05 до 10.05.2022. Щоб записатися на курс, заповніть форму заявки на сайті та надішліть фотографію документа, на підставі якого перебуваєте в Польщі, на електронну пошту polski@ocalenie.org.pl.

▪ Fundacja Nauki Języków Obcych i Szkoła Języków Obcych Linguae Mundi – курси польської мови на рівнях А1-С2, поєднані з лекціями про Польщу та курсом профорієнтації. Реєстрація в офісі школи. Питання щодо курсів: a.mijas-stelmaszuk@linguaemundi.pl

Лодзь (офлайн і онлайн) 

▪ POLONUS school of languages – безкоштовні онлайн лекції і груповий розмовний клуб. Тут ви знайдете безкоштовні уроки польської мови у вигляді відео, мовних схем та дописів, що описують використання слів польською мовою з правильною граматикою. Питання щодо курсів:biuro@polonuslodz.com

Краків

▪ Uniwersytet Jagielloński – Факультет Полоністики Ягеллонського Університету організовує безкоштовні курси вивчення польської мови та індивідуальні заняття для громадян України. Питання щодо курсів: welcome@uj.edu.pl або за наступними телефонами: + (48) 12 663 26 63, + (48) 12 663 29 29.

▪ Fundacja Będzie Lepiej – безкоштовні заняття з польської для дітей та підлітків у віці від 6 до 18 років, а також для дорослих. Різні групи. Реєстрація: sekretariat@bedzielepiej.org або надішліть текстове повідомлення на WhatsApp на номер  + (48) 504 176 626

Польська мова для початківців #jezykpolskizpolski кожної суботи. Для запису звертайтеся за посиланням.

Читайте також: Авіакомпанія LOT пропонує до 99% знижки на квитки для українців