Де можна вчити німецьку та інші мови безплатно онлайн?

Вивчайте іноземні мови самостійно та безоплатно.

 

 Chance for Traveller також пропонує дізнатися, де готові допомогти вивчити нову мову. 

  • Платформа для вивчення іноземних мов Busuu надає безплатний доступ до преміумпідписки для вивчення усіх 12 доступних на сервісі мов.
  • Lingokidsплатформа вивчення мови для дітей не бере плату за користування ресурсом.
  • Drops — програма для вивчення мови дарує безкоштовну річну передплату на преміумверсію. Завантажити можна тут: AppStore і Google Play.
  • Школа Simple.English.Online пропонує заняття для людей з різним рівнем опанування англійської. Подати заявку можна тут.
  • Preply хоче з’єднати людей, які були змушені виїхати з України, з репетиторами, які зможуть безплатно допомагати їм вивчати іноземні мови та адаптуватися у новій країні. Для отримання уроків через групові відеодзвінки зареєструйтеся тут.

Курси німецької мови

  • vhs-Lernportal інтуїтивно зрозумілий ресурс із безкоштовними курсами для рівнів A1–B2. Крім курсів, можна знайти найрізноманітніші матеріали для вивчення, наприклад, тексти про хобі та здорове харчування. На сайті кожні два тижні виходить APOLL-Zeitung — онлайн-газета, написана простою мовою, з якої ви зможете дізнатися про актуальні події у світі та вивчити нові слова. Якщо німецька потрібна вам для переїзду в Німеччину, на сайті є спеціальний курс підготовки до тесту Leben in Deutschland на знання країни, його необхідно здати для отримання громадянства.
  • Easy German пропонує вивчати німецьку мову, слухаючи, як нею говорять перехожі, демонструючи цікаві мовні звязки , що  використовуються в повсякденних ситуаціях. Цей спосіб дасть вам можливість регулярно занурюватись у мовне середовище, що значно прискорить процес навчання. Доброзичливі та веселі ведучі ставлять людям на вулицях найрізноманітніші питання — відповідаючи на які, люди використовують різноманітні, корисні розмовні вислови. На каналі виходить безліч відео про німецьку граматику та лексику, життя в Німеччині, ще у Easy German є щотижневий підкаст.
  • Deutsche Welle  німецька телерадіокомпанія пропонує свої ресурси для вивчення німецької мови. Можна, наприклад, вибрати курс за вашим рівнем із великою кількістю різних мультимедійних матеріалів, які задіюють усі аспекти вивчення мови. Для новачків є хороший курс Nicos Weg, що допомагає вивчати мову за переглядом коротких відео про хлопця, який вирішив відправитися до Німеччини. Перед тим, як обирати курс, не забудьте пройти тест на визначення рівня знань. Тест можна знайти на головній сторінці сайту. Там також можна читати, слухати, дивитися та вивчати адаптовані матеріали.

Перелік безкоштовних курсів польської мови для українців. Оскільки більше 2 млн українців були змушені евакуюватись до Польщі через напад росії. Список безкоштовних курсів польської мови для дітей та дорослих:

Онлайн

▪ Tutlo – онлайн-заняття з польської та англійської для дітей і дорослих. Уроки проходять у формі інтерактивних вебінарів із лекторами.

▪Akademia Finansów i Biznesu Vistula – унівеситети Вістула організовують безкоштовні курси польської. Відкриються групи для дорослих та підлітків. e-mail для реєстрації jezykpolski@vistula.edu.pl

▪ Polski Instytut Językowy (Kursy FAMI — Funduszu Azylu, Migracji i Integracji) – онлайн курси польської для різних рівнів володіння мовою. Щоб зареєструватися приходьте в офіс Інституту польської мови по вул. Мазовецька 12/24, 00-048 у Варшаві з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Візьміть з собою документ, що дає право на перебування в Польщі.

Варшава (офлайн)

▪Centrum Wielokulturowe w Warszawie – безкоштовні лекції вивчення польської мови на рівні А2 для мігрантів. Контакти: + 48 22 648 11 11, centrum@cww.waw.pl

▪ Fundacja Ocalenie – безкоштовні курси польської для іноземців та іноземок у Варшаві. Найближчий набір відбудеться з 04.05 до 10.05.2022. Щоб записатися на курс, заповніть форму заявки на сайті та надішліть фотографію документа, на підставі якого перебуваєте в Польщі, на електронну пошту polski@ocalenie.org.pl.

▪ Fundacja Nauki Języków Obcych i Szkoła Języków Obcych Linguae Mundi – курси польської мови на рівнях А1-С2, поєднані з лекціями про Польщу та курсом профорієнтації. Реєстрація в офісі школи. Питання щодо курсів: a.mijas-stelmaszuk@linguaemundi.pl

Лодзь (офлайн і онлайн) 

▪ POLONUS school of languages – безкоштовні онлайн лекції і груповий розмовний клуб. Тут ви знайдете безкоштовні уроки польської мови у вигляді відео, мовних схем та дописів, що описують використання слів польською мовою з правильною граматикою. Питання щодо курсів:biuro@polonuslodz.com

Краків

▪ Uniwersytet Jagielloński – Факультет Полоністики Ягеллонського Університету організовує безкоштовні курси вивчення польської мови та індивідуальні заняття для громадян України. Питання щодо курсів: welcome@uj.edu.pl або за наступними телефонами: + (48) 12 663 26 63, + (48) 12 663 29 29.

▪ Fundacja Będzie Lepiej – безкоштовні заняття з польської для дітей та підлітків у віці від 6 до 18 років, а також для дорослих. Різні групи. Реєстрація: sekretariat@bedzielepiej.org або надішліть текстове повідомлення на WhatsApp на номер  + (48) 504 176 626

Польська мова для початківців #jezykpolskizpolski кожної суботи. Для запису звертайтеся за посиланням.

Якщо у вас виникли труднощі з перекладом є можливість звернутися до “Волонтерів-перекладачів” та відправити заявку на безкоштовний супровід письмовий/усний.

Перекладач зможе допомогти з текстами для побутових потреб, оренди житла, переклад резюме або документів. Фахівці вільно працюють з  10 мовами: англійська, німецька, словенська, італійська, французська, молдовська, румунська, польська, угорська, іспанська. Заявку надсилайте тут. 

Читайте також: Авіакомпанія LOT пропонує до 99% знижки на квитки для українців