Ще одна фінансова допомога для українців

осень украина

Хто з українців може отримати і як це зробити?

Цього разу українці зможуть отримати грошову компенсацію від Європейського суду з прав людини. Йдеться про суму в розмірі від 5000 до 30000 євро.

Як отримати кошти

Потрібно подати заявку протягом чотирьох місяців від того часу, як громадянин України постраждав від російської агресії. Однак зробити це потрібно не пізніше 16 січня 2023 року.

Інструкція з подавання заявки:

  1. Заповняєте форму за цим посиланням.
  2. Завантажуєте документ на комп’ютер, роздруковуєте його, кладете у конверт та вписуєте адресу ЄСПЛ (вона буде автоматично сформована на сайті під час заповнення анкети).
  3. Надсилаєте конверт з документами в одному з відділень Укрпошти (послуга безкоштовна).

Електронна форма для формування заяви до Європейського суду з прав людини була реалізована швейцарсько-українською Програмою EGAP, яка виконується Українською Генсільською спілкою з прав людини та Фондом Східна Європа.

Зверніть увагу, ви можете оформити заявку замість свого родича, якщо він/вона не може подати її самостійно. Розглядатиметься заява до одного року.

Виникли запитання щодо фінансової допомоги від Європейського суду з прав людини? Звертайтеся до громадської приймальні Української Генсільської спілки з прав людини за місцем перебування.

 

Читайте також: 710 злотих! Як отримати нову грошову допомогу у Польщі